Alarm Sistemleri

0 312 440 03 55
Nedir

Alarm Sistemlerimiz

Uzaktan Kontrol – Ölçeklenebilir – Kurulumu Kolay

Emotekno Seperator

Alarm izleme hizmetleri, tesislerini yasa dışı izinsiz girişlere karşı korumak isteyen herhangi bir işletme veya kuruluş için gereklidir. Bir alarm izleme sistemi, içinizin rahat olmasını sağlar ve personelinizi, binalarınızı ve mallarınızı güvende tutmanıza yardımcı olur – potansiyel olarak yaşamları, geçim kaynaklarını korur ve gelecekte maliyetli onarımlardan ve mal değişimlerinden kaçınır.

  • Harika Yönlerini Öğren
Çözümlerimiz

Alarm Sistemleri ile Tanışın

Emotekno Seperator

Her oda, pencere ve kapı için sensörler sunuyoruz. İçeride ve dışarıda HD güvenlik kameraları. Hareketi algılamanın daha akıllı yolları. Yangın, sel ve evinize yönelik diğer tehditleri algılayan tehlike sensörleri ve izinsiz girenleri anında durdurabilen güçlü sirenler. Sistemle tanışın.

Akıllı ev güvenliği, davetsiz misafirlere karşı korumanın ötesine geçer. Çevresel sensörler, evinizdeki duman, ısı, su ve CO seviyelerindeki değişikliklerden sizi haberdar eder.

İzinsiz Giriş ve Çevre Sensörleri

Emotekno Seperator

Hırsızlıklara ve çevresel tehlikelere karşı ilk savunma hattınız — sensörlerin evinizin her yerine montajı kolaydır. Sensörlerden herhangi birinin tetiklendiği an, siz, kontrol paneli ve izleme merkezinin tümü uyarılacaktır.

Mobil Uygulama Kontrol

Emotekno Seperator

Mobil uygulamamız, evinize her zaman göz kulak olmanızı kolaylaştırır. Bildirimleri özelleştirebilirsiniz, böylece olağan dışı bir şey olursa Mobil Uygulaması sizi hemen bilgilendirir. Hatta her yerden iki yönlü sesli canlı video görüntüleri yayınlayarak çocuklarımızı veya evcil hayvanlarımızı bile kontrol edebilirsiniz.

Mobil Erişim

Hub ve Tuş Takımı

Emotekno Seperator

Hub ve Tuş Takımı, yerleşik bir WiFi yedeklemesi ile %100 hücresel bağlantı üzerinde çalışır. Hırsızların kesebileceği telefon hattı yok ve sisteminiz kırılmaz. Bu nedenle, bir hırsızlık sırasında yok edilse bile, alarm yine de izleme merkezlerimize gider.

Dışarıda nöbet tutar. Sizi içeride güvende tutar.

Emotekno Seperator

Gece veya gündüz her şeyi tam renkli HD olarak izleyin. İster evinizde ister uzakta olun, ailenizi güvende tutmak için ödüllü güvenlik sistemimizle birlikte çalışan inanılmaz bir kablosuz kamera. Böylece ön bahçenizden arka bahçenize kadar gerçek koruma elde edersiniz.

Daha fazla bilgi edin

Emotekno Seperator

Diğer hizmetlerimizi inceleyin: Emotekno Servis Hizmetleri
Source: Ring Security System