Emotekno CCTV Analog Güvenlik Kamera Sistemleri, 7/24 kayıt ve uzaktan bağlantı ile ekonomik ev veya küçük işletme gözetimi sunar.

analog-kamera-sistemleri

Analog Güvenlik Sistemleri

Analog Güvenlik Sistemleri Özellikleri

Emotekno video gözetim sistemleri, 4K video çözünürlüğüne kadar kayıt yapan. 1080p HD güvenlik kameraları ve HD CCTV DVR’leri içerir. Bununla birlikte 4K güvenlik kamera sistemleri ve 4K IP kamera sistemlerimizi Emotekno’da bulabilirsiniz. HD kameralar, geleneksel CCTV kameralar tarafından kullanılan aynı tipte koaksiyel kablo kullanılarak. DVR’ye fiziksel olarak bağlanan AHD (analog yüksek tanımlı) tipi kameralardır. Bu nedenle bu sistemlerin kablolaması ve kurulumu kolaydır.

Her sisteme dahil olan hibrit Emotekno DVR’ler ayrıca standart. çözünürlüklü analog CCTV kameralar, 4MP kameralar, 8MP / 4K kameralar ve ağ IP kameraları ile çalışır. Ayrıca müşterilerin kullanmak istedikleri mevcut analog CCTV. kameraları varsa, bu DVR’ler ile 1080p kameralar ve analog kameralar aynı sistem üzerinde birleştirilebilir.

En iyi HD kamera sistemlerinden birini arıyorsanız, Emotekno sistemleri. tam size göre. Bu sistemler, MAC, Windows, iPhone, iPad ve Android mobile dahil olmak üzere her büyük bilgisayar ve mobil platform için uzaktan kamera görüntüleme uygulamalarını içerir.

Ucuz Fiyata Analog Güvenlik Sistemi Satın Al

Analog Güvenlik Kamera Sistemleri, modern network kameralarının yaptığı birçok işlevi gerçekleştirir. Ayrıca maliyeti düşüktür. Böylece uygun fiyatlara güvenlik sisteminizi kurarsınız. Üstelik 7/24 kayıt ve uzaktan bağlantı ile ekonomik ev veya küçük işletme gözetimi sunar.

analog-kamera-sistemleri-kayit-cihazi-dvr

Analog Kamera Kayıt Cihazı

Analog güvenlik kamera sistemlerinin en önemli bileşeni olan DVR yani analog kamera kayıt cihazlarınızı tedarik ediyoruz. En yeni teknolojisiyle kameralarınızın tüm üst düzey özelliklerini destekliyoruz.

analog-kamera-sistemleri-kameralar

Analog Güvenlik Kamerası

Görüntü kalitesi çözünürlük ve diğer birçok uygulama ile mükemmel kamera deneyimine hazır olun. 4K ya kadar net görüntüler kaydedin. Ayrıca bu kameralarla geceyi de gündüz gibi kayıt edebiliyoruz.

analog-kamera-sistemleri-aksesuarlari

Güvenlik Kamera Aksesuarları

İster duvara montaj edin ister bir güvenlik kamera direğine tüm montaj ekipmanımızla yanınızdayız. Ayrıca dış ortama dayanıklı bağlantı kutuları ile bağlantı sorunları yaşamayın bu sayede güvenliği arttırın.

Daha fazla bilgi edin