Emotekno CCTV Analog Güvenlik Kamerası.

CCTV Analog Kamera

Analog bir CCTV kamera, vandalizmi ve diğer suçları caydırdığı veya önlediği için işinizi veya evinizi korurken hayati bir yatırımdır. Üstelik ticari binalarda işletmenize olan güvenini artırır ve hatta kolluk kuvvetlerinin failleri yakalamasına yardımcı olur.

Dışarıda kullanım için hava koşullarına dayanıklı muhafazası olan mükemmel bir kutu kameralarımıza göz atın. Ayrıca değişken aydınlatma koşullarında kullanılabilen geniş dinamik aralığa sahip bir dome ve bullet gözetleme güvenlik kameralarını inceleyin. Geceleri tutarlı aydınlatma için gece görüşlü bullet kameraya ihtiyacınız mı var? İster evinizdeki bir odayı izlemek, ister işletmenizin dışını incelemek isteyin, size uygun bir çevre izleme analog CCTV kamera vardır.

AHD Analog Kamera

Tüm Kayıt Cihazlarına Uyumlu

Bu analog kameralar, tüm standart güç/video BNC bağlantılarıyla (yuvarlak) uyumludur. Bununla birlikte Emotekno da, video gözetim ihtiyaçlarınız için çok çeşitli profesyonel kalitede analog kameralara sahibiz. Ayrıca CVI, TVI, AHD, CVBS gibi analog kamera görüntü tiplerine ve çalışma sistemlerine uyumludur.

Analog Güvenlik Kamerası Özellikleri

Akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar aracılığıyla uzaktan görüntüleme. Bununla birlikte kızılötesi gece görüşü – tamamen karanlıkta bile gündüz gibidir. Üstelik 48 terabayta kadar video depolama bulunmaktadır. Bunun yanında Tak ve Çalıştır basit kurulum ve Saat/tarih veya harekete göre gelişmiş kayıt ve oynatma seçenekleri ayrıca planlı, 7/24 veya algılanan hareketle kayıt özelliği. Üstelik Hareket algılandığında push bildirimleri.

Yüksek Çözünürlüklü Kameraların Faydaları

Bu yüksek çözünürlüklü güvenlik kameralarını bir Emotekno HD dijital video kayıt cihazlarına bağlayın. Böylelikle gelişmiş gözetim özelliklerinin keyfini çıkarın. Özellikle HD güvenlik kameraları, en güvenilir ev ve işyeri gözetim seçeneğidir.

Eski çerçevelerden yükseltmeler için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca basit ve anlaşılır yükseltmeler – güvenlik kameralarını ve DVR’yi devre dışı bırakmanız yeterlidir.  Bununla birlikte HD Over Coax, IP/CAT5/6 güvenlik sistemlerinden daha ucuz ve daha uygun maliyetlidir.

PC, akıllı telefon veya tablet aracılığıyla her yerden, her zaman, her yerden uzaktan video gözetimi ayrıca 1080p videolar, eski analog CCTV güvenlik kameralarından üç kat daha nettir. Ayrıca ücretsiz akıllı telefon uygulaması ve PC yazılımı sayesinde sınırsız izleyebilirsiniz. Üstelik, her tür işletme ve ev sahibi için uygun fiyatlı HD gözetim seçeneği Ayrıca daha az sabit disk gözetim video depolama alanı gerektirir.

Analog Kamera Çeşitleri

Analog Bullet Güvenlik Kamerası

Dış ortam kamerası

Analog Dome Güvenlik Kamerası

İç ortam kamerası

Analog PTZ Güvenlik Kamerası

Otomatik motorlu dönen polis kamerası

Daha fazla bilgi edin

Samsung, Hikvision, Haikon, Avenir, Bosch gibi en iyi markaları size getiriyoruz.