Bilgisayar Parçaları Tamiri

Aşırı yüklenmeden dolayı arızalanan, performans düşüklüğü meydana gelen Ekran, Anakart, Ekran Kartı, Ram, Disk, Soğutucu Fan gibi oem ürünleriniz için çözüm buluyoruz. Bilgisayar Parçaları Tamiri faaliyetini gerçekleştiriyoruz.

ANASAYFA
ÇÖZÜMLERİMİZ
HAKKIMIZDA
BLOG
TEKNİK SERVİS
İLETİŞİM

Ekran Tamiri

Bozuk Masaüstü PC Monitörleri, Laptop Monitörleri ve arızalı diğer pc monitörlerinizi bize getirin. Ekran Tamiri bizim firmamızın faaliyetlerindendir.

Laptop Ekran Tamiri

Anakart Tamiri.

Deneyim

Çeşitli sorunlarla kaşı karşıya kalmış ve bunların üstesinden gelmiş personelimizle servis veriyoruz.

Uzmanlık

Bilgisayarın en önemli parçası olan mainboard kartları, verdiği hatalarla cihazı çalışmaz hale getirebilir. Bizim uzmanlık alanlarımızdan biride  Anakart Tamiri .

Güvenilirlik

Vermiş olduğumuz servisin sonrasında oluşabilecek sorunları takip ediyoruz. Güvenilirlik ilkemizden ödün vermiyoruz.

Anakart Tamiri Ankara
Masaüstü Pc Ekran Kartı Tamiri

Ekran Kartı Tamiri

GPU kartlarınızda sıcaktan ya da sürekli aşırı yüklenmeden dolayı oluşabilecek arızaları onarıyoruz. Ekran Kartı Tamiri yaparken bakım hizmetini de size ücretsiz olarak sağlıyoruz.

Ram Tamiri.

Bilgisayarınızın  verilerinizi önbelleğe almasını sağlayan oem ürünleriniz arızalanır ise biz bozuk Ram Tamiri konusu bizim uzmanlığımızdır.

Ram Tamiri Ankara

Disk Tamiri

Bilgisayarınızda kullanmakta olduğunuz disklerinizin sorunsuz çalışması için servis ekibimiz sizin yanınızda. HDD Disk Tamiri, M2 SDD Disk Tamiri, SSD Disk Tamiri konularında profesyoneldirler. Disklerinizin stabil çalışması, verilerin güvenliği, veri depolamada ve kullanımında hızlı olması için buradayız.

Laptop Pc HDD Disk Tamiri

HDD Disk Tamiri

Veri depolama miktarında üst seviye disk tipi olan Hard Disk Drive ürünlerinin değişimini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca HDD Disk Tamiri yapıyoruz.

Bilgisayar M2 Sata Ssd Disk Tamiri

M2 SSD Disk Tamiri

En yeni depolama teknolojisi olan, yüksek hız ve verimlilik sağlayan en yeni nesil SATA Solid Disk olan M2 SSD Disk Tamiri bizim işimizdir.

Laptop Pc SSD Disk Tamiri

SSD Disk Tamiri

Bilgisayarlarımızın vazgeçilmezleri haline gelen SSD Disk Tamiri yapıyor ve yeni ürünlerle değişimini gerçekleştiriyoruz.

Soğutma Fanı Tamiri

Bilgisayar parçalarınızın aşırı ısınması Pc’nizin çalışmasını kötü yönde etkiler ve oem ürünlerinizin kullanım ömrünü azaltır. Sıcaklık problemlerini çözmek için bilgisayarda İşlemci Soğutma Fanı, Ekran Kartı Soğutma Fanı ve Kasa Soğutma Fanı vardır. İşte bu Soğutucu Fanı Tamiri ve Bakımı yapılmalıdır. Firmamız uzman personelimizle bu hizmeti veriyor.

Bilgisayar İşlemci Soğutma Fanı Tamiri

İşlemci Soğutma Fanı Tamiri

Verdiğiniz komutları yerine getirmek için çalışan işlemcinizin fazla iş yükünde sıcaklığının artması İşlemci Soğutma Fanı Tamiri’ ni gerektirebilir.

Ekran Kartı Soğutma Fanı Tamiri

Ekran Kartı Soğutma Fanı Tamiri

Yüksek grafiklerle çalışan ekran kartınız normal çalışma sıcaklığını aşması durumunda Ekran Kartı Soğutma Fanı Tamiri sorunuyla karşılaşabilir.

Bilgisayar Kasa Soğutma Fanı Tamiri

Kasa Soğutma Fanı Tamiri

Bilgisayar kasasının içerisinde bulunan ve aşırı ısınmaması gereken parçaların soğumasını sağlayan Kasa Soğutma Fanı Tamiri hizmetini veriyoruz..

Bakım
Onarım
  • Yıldızevler Mah. Turan Güneş Bulvarı 28/P8, Çankaya
    Ankara, PK 06550
  • 0 312 440 0 355