Emotekno Bilgisayar Tamir Servisi

Bilgisayar Tamir servis

En iyi Bilgisayar Tamir Servisi

PC arıza giderme Notebook bakım onarım Ankara bilgisayar tamir servisi

Masaüstü PC Tamiri

Masaüstü bilgisayarınızda hatanın ne olduğundan emin değilseniz bu sorun değil! Uzman personelimiz sorunlarınızı hemen tespit edebilir ve Desktop PC’nizin onarımını yaparak size destek olabilir.

laptop-tamiri-icon

Laptop Tamiri

Dizüstü bilgisayar onarımı bizim temel hizmetimizdir. Birçok doğru ve güvenilir deneyim edindik. Sorunlu bir notebook bilgisayarınız varsa veya laptop bilgisayar tamircisi ihtiyacınız varsa, size yardımcı olmak için buradayız.

oem-bakim-ve-onarim-icon

OEM Bakım ve Onarım

Bilgisayarınızda kullandığınız Parçalar hata veriyor veya bilgisayarınız kapanıyorsa bizi arayın. Sorunların tespitini yaparak OEM Bakım ve Onarım sorunlarını çözerek tamirini gerçekleştiriyoruz.

Bilgisayar Hastanesi

Firmamız bilgisayar tamir servisi üzerine Ankara’da faaliyet gösteriyor. Evinizde ve işyerinizde kullandığınız masaüstü bilgisayarlarınızın, laptoplarınız, sunucularınızın karşılaştığı arıza durumlarında tamir ediyor ayrıca değişmesi gereken cihazlarınızı ve parçalarınızı yenisi ile değiştiriyoruz. Bununla birlikte en iyi bilgisayar markalarının ürettiği ürünlerle tamir hizmeti veriyoruz. Özellikle Asus, Dell, MSI, HP, Gigabyte, Lenovo, IBM, Apple, Acer, EMC, İntel, Samsung, Alienware, Microsoft gibi bilgisayar markalarının kurulumunu ve tamirini eksiksiz bir şekilde tamamlıyoruz. Sonuç olarak Teknik servis gerektiren durumlarda bakım onarım ve değişim hizmetlerini en profesyonel şekilde başarıyla gerçekleştiriyoruz.

Bilgisayar tamir servisimizde karşılaşacağınız PC arızaları ve verdiğimiz hizmetlerin bazıları şunlardır;

 • Veri Kurtarma – bozuk bilgisayardan bilgileri alma

 • Soğutma Sorunları – arızalı veya yetersiz soğutucu sorunları

 • Veri Kaydetme Sorunları – bozuk disk tamiri ve değişimi

 • Cihazın Çalışmaması – güç kaynağı tamiri ve değişimi

 • Virüs Bulaşması – bilgisayara bulaşan virüsleri temizleme

 • Program Hatası – sorunlu yazılımı tekrar yükleme

 • Sistem Yavaşlama – ağırlaşan bilgisayarın optimize edilmesi

 • Wireless Sorunları – iç ve dış ortam kablosuz bağlantı sorunlarını düzeltme

 • Ses Sorunları – bozuk ses veya ses alamama sorunlarının giderilmesi

 • İnternet Sorunları – internete ulaşma ve dosya gönderme sorunları

 • Yazdırma Sorunları – bağlantı ve yazdırma sorunları düzeltilmesi

Lenovo bilgisayar markası
Dell Logo
Asus Logo
msi-logo
Huawei Logo
Acer Logo

En Yakın Bilgisayarcı

En Yakın Bilgisayarcı arıyorsanız emotekno sizin için burada. İlk olarak Laptop Tamiri, Anakart Tamiri, Laptop Batarya Tamiri, Laptop Anakart Tamiri ve Laptop Anakart Değişimi işlemlerini sorunsuz bir şekilde yapıyoruz. Bunula birlikte Hp Yazıcı Servis, Laptop Menteşe Tamiri, Klavye Tamiri. Ayrıca Asus Laptop Ekran Değişimi, Asus Laptop Servisi bütün sorunlarınızı çözüyoruz. Aynı zamanda Laptop Menteşe Tamiri Fiyat, Asus Laptop Tamiri, Ekran Kartı tamiri yapıyoruz. Üstelik Chipset Tamiri, Asus Laptop Yetkili Servis hizmetleri veriyoruz.

Laptop Adaptör Tamiri, Lenovo Laptop Tamiri, Asus Laptop Tamir Servisi, Bilgisayarcılar de eksiksiz tamamlıyoruz. Bununla birlikte, Anakart Değişimi, Hp Bilgisayar Servis, Lenovo Laptop Ekran Değişimi Fiyatı, Laptop Ekran Kartı Tamiri ile arızalarınızı gideriyoruz. Ayrıca Lenovo Laptop Ekran Değişimi en doğru şekilde yapıyoruz. Böylelikle Bilgisayar Anakart Tamiri, Laptop Klavye Tamiri hizmetlerini kusursuz yerine getiriyoruz. Üstelik, Anakart Tamiri Fiyat, Laptop Tuş Tamiri, Lenovo Laptop Servisi.

Bunun yanında Toshiba Laptop Yetkili Servis, Apple Macbook Servisi, Laptop Şarj Aleti Tamiri, Hp Laptop Servisi, Apple Macbook Servis. Ayrıca Lenovo Laptop Yetkili Servisi, Notebook Tamir. Böylelikle Hp Yazıcı Tamiri, Hp Laptop Ekran Değişimi Fiyatı. Üstelik, Macbook Pro Klavye Değişimi, Hp Laptop Ekran Değişimi, Hp Ekran Değişimi için buradayız. Aynı zamanda Laptop Ekran Tamiri, Lenovo Laptop Tamiri Servisi.

PC Bakım

Elektronik ürünlerinizin sürekli çalışıp arıza yapmaması için bakımlarının yapılması gerekir. Bundan dolayı bu bakım ve onarım çalışmalarının rutin ve dikkatlice yapılması için yetişmiş ekibimiz sizin için hazır. Böylelikle bilgisayarınızın OEM parçalarının bakımını bilgisayar teknik servisi ekibimiz başarıyla gerçekleştiriyor

Bilgisayar Onarım

Çalışırken görevini gerektiğince yerine getiremeyen veya çalışmayan bilgisayar OEM parçalarını tamir ediyoruz. Aynı zamanda PC onarım yapıyoruz. Özellikle uzman personelimiz tecrübesiyle doğru ve güvenilir bir prosesle arızalarınızı gideriyor. Böylelikle bilgisayarınızın OEM parçalarının tamirini bilgisayar teknik servisi ekibimiz gerçekleştiriyor.

OEM Değişim

Eskiyen bilgisayar OEM parçalarını daha yeni teknolojiyle üretilen günümüz ürünleriyle değiştiriyoruz. Sizin için daha az enerji kullanan ve daha yüksek performanslı ürünleri tercih ediyoruz. Bilgisayarınızın OEM parça değişim uygulamalarını bilgisayar teknik servisi ekibimiz gerçekleştiriyor.

Diğer hizmetlerimizi inceleyin: Emotekno Servis Hizmetleri
Source: Computer Repair Service

Birçok bilgisayar ve OEM markalası ürünlerini kullanıyoruz. Özellikle  Acer, Apple, Asus, Casper, Dell, Everest, Fujitsu, HP, Hometech, Huawei, ürünleriniz kullanıyoruz. Bununla birlikte Lenovo, MSI, Microsoft,  Monster, Toshiba, NVIDIA, Gigabyte, İntel gibi markaları da çok kullanıyoruz.

Bilgisayar Tamir: Arızalı pc açılmayan desktop bilgisayarlar sürekli açılıp kapanan masaüstü bilgisayar windows yükleme format atma gibi hizmetleri veriyoruz.
Bilgisayar Ekranı Ekran: bilgisayar ekran çalışmıyor, ekran açılmıyor, ekran düzgün göstermiyor, siyah ekran gibi karşılaştığınız sorunlarda bizi arayın.