Evlerde ve işyerlerinde sadece gündüzleri değil, özellikle geceleri neler olup bittiğini bilmek gereklidir. Normal çalışmada tüm aydınlatma sisteminin çalışması ekonomik olmadığı ve ışık kirliliği de yarattığı için CCTV güvenlik aydınlatma sistemleri çözümünü sunuyoruz. Dış aydınlatma sistemleri ve güvenlik kamera sistemini uyumlu ve etkin çalışır hale getiriyoruz.

En iyi Güvenlik Kamera Aydınlatması

Emotekno CCTV güvenlik aydınlatma sistemleri ile sizin için aydınlatma sorunları çözüyoruz. Öncelikle yapay aydınlatma sisteminin ışık renginin doğru belirliyoruz. Bununla birlikte kameraların içindeki çiplerin spektral duyarlılığına göre seçiyoruz. Ayrıca kameraların yerleşimine göre yapay aydınlatma sistemi tasarımı öneriyoruz. Üstelik sadece yatay aydınlatma ile değil, kameraların (dikey) aydınlatmasını da hesaplayan tasarım yapabiliyoruz. Özellikle kamera aydınlatması, armatürler arasındaki tüm mesafe boyunca görüntülerin kaydedilmesi için ayarlıyoruz. Sonuç olarak, kameralar için tüm aydınlatma politikası, standart kamu aydınlatma sistemleri tasarımına kıyasla yeniden değerlendiriyoruz.

Güvenlik kamera sistemleri aydınlatması

Ayrıntılar

Philips, Schneider
Source: IEEE CCTV Lighting

I. Ullman, P. Bos and J. Ullman, “New outdoor lighting — Operation and maintenance,” 2016 17th International Scientific Conference on Electric Power Engineering (EPE), 2016, pp. 1-4, doi: 10.1109/EPE.2016.7521823.

Aydınlatma, Trafo merkezleri, Kameralar, Işık yayan diyotlar, Bakım mühendisliği, Renk, standartlar, binalar (yapılar), Elektrik bakımı, sokak aydınlatması, trafo merkezleri, iletim ağları, iletim sistemi, kapalı iş yeri aydınlatması, trafo binası, dış mekan iş yeri aydınlatması, çit aydınlatma, yol aydınlatması, trafo aydınlatma sistemi, Şartlara Dayalı Bakım, CBM