Emotekno CCTV Güvenlik Kamera Aksesuarları

Kamera Aksesuarları

Emotekno Seperator

Güvenlik kamera sistemlerini kurarken CCCTV Güvenlik Kamera Aksesuarları ‘na ihtiyaç duyarız. Bu nedenle yardımcı aparatlar özellikle kurulum için olmazsa olmazdır. Özellikle güvenlik kamera kabloları ve bağlantıları, güvenlik kamerası güç kaynakları, güvenlik kamera sistemi diskleri  mecburen satın alınmalıdır. Bununla birlikte kameraların alanı en iyi şekilde görüntülemesi için duvar montaj aparatları ve braketleri kullanın. Üstelik video işaretleri uyarı tabelaları kullanarak caydırıcılığı arttırın. Ayrıca sistemin görevini daha uzun süre gerçekleşmesi için, su geçirmez bağlantı kutuları da dahil olmak üzere birçok farklı tip bileşenler kullanabilirsiniz.

Güvenlik Kamera Kabloları Ve Bağlantıları

Görüntüyü aktarmak ve akıllı özellikleri eksiksiz ve kesintisiz uygulama için en kaliteli güvenlik kamera kabloları ve bağlantıları kullanın. Üstelik bu uzun alt yapınızın  ömürlü olmasını da sağlar.

Duvar Montaj Aparatları Ve Braketleri

Kameranızın alanlarınızı daha doğru bir açıdan görüntülemesi oluşabilecek gözden kaçırmaları engeller. Bundan dolayı duvar montaj aparatları ve braketleri kullanarak bu gibi durumları engelleyin.

Güvenlik Kamera Sistemi Diski

Sisteminizin sorunsuz ve doğru şekilde kurulumu için endüstriyel yapıdaki güvenlik kamera sistemi disklerimizi kullanın. Böylelikle kısa kullanım sonrasında arızalanan disklerden kurtulun, aynı zamanda büyük kapasiteli disklerimiz ile çok uzun kayıt sürelerine ulaşın.

Güvenlik Kamerası Güç Kaynakları

Cihazların mesafesi ne olursa olsun güvenlik kamerası güç kaynaklarının yüksek kaliteli besleme kapasitesi ile kameraları tam kapasite çalıştırın.

Video İşaretleri Uyarı Tabelaları

Kötü niyetli kişileri daha dışarıdayken görsel olarak video işaretleri uyarı tabelaları ile uyarın. Bu sayede güvenlik sisteminden haberdar edin. böylelikle o kişileri uyarın, caydırın ve vazgeçmesini sağlayın.

Su Geçirmez Bağlantı Kutuları

Kablo ek yerlerini muhafaza edin. Böylelikle su geçirmez bağlantı kutuları kullanarak İçeriye giren su ve diğer sıvıların korozyona ve paslanmaya sebep olmasına izin vermeyin.

Daha fazla bilgi edin

Emotekno Seperator