Emotekno CCTV Güvenlik Kamera Monitörü iş yerinizin veya evinizin güvenlik video kamera sistemini izleyebilirsiniz. Özellikle yerleşik hoparlörlere sahip maksimum performanslı CCTV kameralar için yüksek çözünürlüklü LCD monitör ekranları sağlıyoruz. LCD düz monitörleri, montaj aparatlarını ve braketlerini, test monitörlerini ve diğer birçok aksesuarı burada bulabilirsiniz.

Video Wall

Samsung, NEC, LG, Sony, Philips, Vestel, Arçelik gibi büyük markaların ekranlarını satıyoruz. Üstelik istediğiniz çözünürlükteki ve büyüklükteki yüksek performanslı ekranlarıyla profesyonel video wall deneyimini size sunuyoruz. Ayrıca bu özel sistemde geliştirilmiş duvar askı aparatları ve braketleriyle birden fazla üst düzey monitörü aynı anda izleyebilirsiniz. Böylelikle birçok noktayı büyük ekranlarla izlemenizi ve olayları anında görmenizi sağlıyoruz. Ayrıca CCTV güvenlik kamera monitörü 2×2, 3×3, 4×4 ve 6×6 çoklu monitör seçenekleriyle bakış açınızı üst seviyeye taşıyoruz. En iyi video wall uygulamaları için bizimle iletişime geçin.

cctv video wall

Üst Düzey Gözetim Yetenekleri

Her bütçeye uygun 44$ başlayan fiyatlar

Gözetim sisteminizin canlı yayınını izleme yeteneğinizi geliştirin. Ayrıca yerleşik bir güvenlik kamera sistemi sağlayıcısıyız. Bu sayede ev veya işyeri gözetimi için en iyi CCTV güvenlik kamera monitörü ve ürünlerini sunuyoruz.

  • Yüksek Çözünürlük

  • Büyük Ekran

  • 7/24 Endüstriyel Monitor

HDMI

Display

VGA

Güvenlik Kamera Ekranları

7″, 17”, 19”, 21”, 24”, 27”, 32”, 40”, 50”, 55”, 60” ve daha fazla LCD CCTV monitörleri satıyoruz. Ayrıca bu üstün monitörlere HDMI ve VGA özellikli dijital video kaydedicimize bağlayabilirsiniz.  Böylece uzun ömürlü bir CCTV ekranının ve verimli güç tüketiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Net Bir Video Beslemesi

CCTV monitör ekranlarınızı seçerken sisteminize uyumlu olması ve beklenen performansı sağlaması gerekir. Sahip olduğunuz ekranınızın çözünürlüğü yetersiz ise güvenlik kamera sisteminizin performans alamazsınız. Üstelik görüntü ne kadar kaliteli olursa olsun bundan yararlanamazsınız. Bu nedenle Geniş Dinamik Aralıklı videoyu görüntüleyebilen güvenlik HD, Full HD, Ultra HD monitörleri satıyoruz. Böylece kayıt cihazlarımızla inanılmaz derecede keskin bir video akışı sergiliyoruz.

Net Görüntü

Net görüntü sayesinde küçük ayrıntıları kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Sistemlerimizdeki verimli video kodlama sayesinde, onu elde etmek için herhangi bir depolama alanından ödün vermeniz gerekmez. Özellikle gözetim kameralarınızın çözünürlük kalitesine eşit güvenlik sınıfı bir CCTV monitör kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Tüm Kayıt Cihazlarıyla Uyumlu

Tüm Dijital Video Kaydedicilerimiz (DVR’ler) ve Ağ Video Kaydedicilerimizi (NVR’ler) inceleyin. Aynı zamanda hem HD, Full HD ve Ultra HD televizyonları hem de güvenlik monitörlerini destekler. Üstelik gözetim izleme ihtiyaçlarınız için üstün video kalitesi sunar. Ayrıca yeni güvenlik kamerası monitörünüzün sistemlerimizle kolayca entegre olmasını da sağlıyoruz.

Tüm Duvar Askıları ve Aparatları

Burada doğru CCTV monitörlerini ve bunları monte etmek ve bağlamak için gereken tüm parçaları bulabilirsiniz. Ayrıca ekranlarınıza, kolayca ve güvenlik bir şeklide üstün uyumluluk sağlayacak ve entegre olacak duvar askı aparatlarımızı inceleyin. Verimli ve kapsamlı bir sistem oluşturmak için ihtiyacınız olan duvar aparatları montaj braketleri ve kabloyla birleştirin. Üstelik HDMI, DVI, Display ve VGA gibi dönüştürücülerimizle size hareket alanı sağlıyoruz.

Güvenlik Monitörü Daha fazla bilgi edin