CCTV Güvenlik Kamera Sistemleri

İletişim

Güvenlik Kameraları ve İzleme

Emotekno Seperator

Mükemmel ev gözetim ekosistemini kendiniz oluşturabilecekken neden sizi koruması için üçüncü taraf güvenlik şirketlerine güvenesiniz ki? Ev güvenlik sisteminizin reklamını çimlerinize iğnelenmiş bir işaretle ve kimsenin kurulumunuzu test etmediğini umarak yaptığınız günler geride kaldı. Sağduyulu, yüksek güçlü ve uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış bir CCTV gözetim sistemi ile ev güvenliğinizin sorumluluğunu üstlenin.

Mükemmel Sistemi Oluşturun

Emotekno Seperator

Hikvision, Dahua, Bosch, Samsung gibi farklı marka analog kameraları bağlayın veya önceden oluşturulmuş bir gözetim sistemi kiti edinin. Dış hava koşullarına dayanmak ve hem gündüz hem de gece tam 1080p kayıt yapmak için üretilmiş dört veya sekiz kamera seti arasından seçim yapın. Yerleşik, büyük hacimli bir DVR’ye sahip olan bu kameralar, genellikle ücretsiz bulut erişimiyle birlikte gelirler, böylece çekimleri her yerden yedekleyebilir ve bunlara erişebilirsiniz.

Hikvision’in video kodlayıcıları, H.264’te kanal başına birden çok ayrı akışı yapılandırmanıza izin verir, bu da çekimlerinizi diğer fiziksel ve dijital ortam türlerine kolayca aktarabileceğiniz anlamına gelir. Bu ayrı kanalların her birinin kendi IP adresi vardır ve bu onlara ekstra bir güvenlik katmanı sağlar. Ayrıca canlı çekimlerinizi izlemek için özel bir HDTV eklemeyi de unutmayın. Belirli bir çerçeveyi geliştirmek mi istiyorsunuz? Bu Analog Kameraların çoğu güçlü bir üç milyon piksel çözünürlüğe sahiptir.

Güvenebileceğiniz Güvenlik

Emotekno Seperator

Ev güvenliğine daha basit bir yaklaşım arıyorsanız, PoE (Ethernet Üzerinden Güç) ağ kamerası harika bir seçenektir. Samsung, Axis ve Neutron’un tümü, bir CCTV sisteminde bulduğunuz tipik analog kameraların aksine, ev ağınız üzerinden veri gönderip alabilen IP kameralara sahiptir. Avantajı, sistemi çalıştırmak ve çalıştırmak için yalnızca bir kabloya ihtiyacınız olmasıdır; bu, dışarıda bir sürü kablo döşemek istemiyorsanız harika bir seçenektir. Bir başka güzel yanı da Kesintisiz Güç Kaynağı ekleyerek 7/24 çalışmayı garanti edebilirsiniz. Gözetim sisteminize ağınızdaki diğer her şeyden daha öncelikli trafik verildiğinden emin olmak için D-Link’ten bir otomatik gözetim VLAN’ı ekleyin.

Tüm bunların kulağa büyük bir yatırım gibi geldiğini düşünüyorsanız, ev gözetim sisteminiz için birden fazla uygulama olabileceğini unutmayın. Dış mekan kameraları, güvenliğe ek olarak ekstra hesap verebilirlik sağlar. Bir günde bir paket bekliyorsunuz ve teslimat hizmeti çoktan geldiklerini iddia ediyor? Artık aksini kanıtlayacak video görüntünüz var. Ayrıca, gece görüşü ile donatıldıklarından, yalnızca hava karardıktan sonra ortaya çıkabilecek dört ayaklı ziyaretçileri görmenin harika bir yoludur. Elinizin altında ne kadar fazla bilgi olursa, kendinizi o kadar güvende hissedeceğinizi göreceksiniz.

Nedir

En iyi Güvenlik Kamera Sistemi

Avantajlı – Verimli – Faydalı

Emotekno Seperator

Yüksek kaliteli, güvenilir güvenlik kamera sistemlerimiz, mülkünüzü veya arazinizi sürekli olarak güvende tutmanın kanıtlanmış bir yöntemidir ve diğer güvenlik önlemleri ve görsel caydırıcılarla birleştirilebilir.

 • Harika Yönlerini Öğren
Çözümlerimiz

Neden Güvenlik Kamera Sistemi Takmalısınız?

Emotekno Seperator

Güvenlik kamera sistemleri yalnızca izleme gereksinimlerini karşılamakla kalmaz, aynı zamanda tesislerinizde aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli güvenlik önlemlerine yanıt vermek için kullanılabilir:

 • Güvenlik alarmı izleme
 • Özel site izleme
 • Panik alarm izleme
 • Anahtarlık Hizmetleri
 • Kablosuz davetsiz misafir alarmları izleme
 • Kişisel saldırı sistemi izleme
 • Yangın algılama ve önleme
 • Çevresel hasar önleme
 • Yalnız çalışan koruma cihazları
 • Acil arama yönetimi

Güvenlik kamera sisteminizin yalnızca mevcut güvenlik kurulumunuzu karşılamasını değil, aynı zamanda uzun vadede işinize uyum sağlayacak kadar esnek olmasını sağlıyoruz.

Tesisiniz ve mevcut güvenlik kurulumunuzla ilgili ilk danışmanın ardından, kapsamlı bir risk değerlendirmesini tamamlamanızı isteyeceğiz. Bu, şimdi riskleri ele alan bir güvenlik çözümü tasarlamamıza yardımcı olacak, aynı zamanda gelecekteki güvenlik ve izleme gereksinimleriniz hakkında sizi bilgilendirecektir.

İster tamamen yeni bir güvenlik çözümü arıyor olun, ister eski teknolojinizi yükseltmek isteyin, sağlam danışma aşamamız hem bize hem de size mevcut risklerinizi ve işinizin geleceğini korumak için neler yapabileceğinizi anlamanıza yardımcı olacaktır. Tüm bu süre boyunca, esnek ödeme planları ile bütçenize uygun özel tavsiyeler ve çözümler sunacağız.

CCTV izleme Sistemlerimizi kimler kullanıyor?

Emotekno Seperator

Uzaktan CCTV izleme, çok çeşitli endüstriler ve uygulamalarda geçici veya kalıcı kullanım için kurulabilir.

Yasadışı işgali veya devrilmeyi önlemek için boş mülk güvenliğine, pahalı alet ve ekipmanları korumak için bir şantiyenin uzaktan izlenmesine veya uygulama veya korumaya yardımcı olmak için otopark gözetimine ihtiyacınız olsun, Emotekno güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir çözüm tasarlayabilir.

Mevcut güvenlik prosedürleriniz ve ekipmanınız ne olursa olsun, çözümümüz, işletmeniz için 24 saat koruma sağlamak için mükemmel bir ektir. Güvenlik görevlileri, izinsiz giriş ve erişim kontrol sistemleri ve izleme ve yangın ve güvenlik sistemleri dahil olmak üzere Emotekno tarafından sunulan diğer güvenlik çözümleriyle de birleştirilebilir.

Şantiye Güvenliğinin Önemi

Emotekno Seperator

Her şantiye farklıdır ve şantiye yöneticilerinin dengelemek için birden fazla faktörü vardır:

 • İşgücü yönetimi
 • Projeleri zamanında yürütmek
 • Bütçeleri dengeleme
 • Müteahhitlerle irtibat kurmak

Yukarıdakilerin sorunsuz çalışması için şantiye güvenliğinizin en yüksek standartta olması gerekir. İş gücünüzün, aletlerinizin ve ekipmanlarınızın korunması gerektiği ve şantiyelerin suçlular için ortak bir hedef olması nedeniyle şantiyelerin güvenliği çok önemlidir. Sistemlerimiz, izinsiz girenlerin veya devrilmenin neden olduğu kesintiler, maliyetler ve zaman olmadan her projenin zamanında çalışmasını sağlamaya yardımcı olacaktır.

Neden Emotekno Seçmelisiniz?

Emotekno Seperator

Emotekno, ticari ve konut binaları için güvenlik çözümlerinde ve yerel ve merkezi hükümet için güvenlik işlerinde 10 yılı aşkın deneyime sahiptir.

Her işletmenin yalnızca şimdi değil, uzun vadede de koruyan özel bir çözüme ihtiyacı olduğunu anlıyoruz ve zaman içinde ihtiyaçlarınıza göre dinamik olan, geleceğe yönelik güvenlik çözümleri sunmayı amaçlıyoruz.

Bugün ekibimizle CCTV hizmetlerimiz hakkında konuşun veya alternatif olarak CCTV , CCTV bakımı, Erişim Kontrol Sistemleri, Fiziksel Güvenlik, Elektronik Güvenlik , Boş Mülk güvenliği ve İzleme genelinde ısmarlama güvenlik çözümlerimize göz atın .

Hakkımızda Background

Analog Kamera Sistemleri

Detaylı Bilgi
Hakkımızda Background

İp Kamera Sistemleri

Detaylı Bilgi
Hakkımızda Background

Güvenlik Aydınlatması

Detaylı Bilgi
Hakkımızda Background

Kamera Monitorü

Detaylı Bilgi
Hakkımızda Background

Kamera Aksesuar

Detaylı Bilgi
Hakkımızda Background

Kontrol Üniteleri

Detaylı Bilgi
Hakkımızda Background

Yazılım

Detaylı Bilgi
Diğer hizmetlerimizi inceleyin: Emotekno Servis Hizmetleri
Source: Cambridge CCTV

Markalar

Samsung
hikvision
hilook
yoosee
haikon
cenova
xiaomi
neutron
avenir
kale
pronet
tepe
bosch
perpa