Emotekno değerlerimiz 

Daha Fazla Bilgi

Emotekno Değerlerimiz

Çalışanlarımız – Saygılı – Yasalara Uygun – Doğa Dostu

Emotekno Seperator

Yönetim anlayışımızın merkezinde insana saygı vardır. Her insanın, kendini etkileyen konularda söz söyleme ve bilgi edinme hakkı olduğuna inanırız.

  • Çalışanlarına Değer Veren, Güvenen

  • Güvenilirlik ve Yasalara Uygunluk

  • Girişimci ve Yenilikçi

  • Toplum ve müşteri odaklı

  • Çevreye Duyarlı

Çözümlerimiz

Çalışanlarına Değer Veren, Güvenen

Emotekno Seperator

En büyük gücümüzün çalışanlarımız olduğunu biliyoruz. Çalışanlarımızın eğitimini ve kişisel gelişimini destekliyoruz. Birlikte çalıştığımız işyerimizde kendilerini mutlu ve huzurlu hissetmeleri için gerekli koşulları sağlıyoruz.

Güvenilirlik ve Yasalara Uygunluk

Emotekno Seperator

Emotekno olarak; sadece  yerine getirebileceğimiz sözler veriyoruz. Böylelikle vaat ettiklerimizi vaktinde ve söz verdiğimiz gibi gerçekleştiririz. Hukukun üstünlüğü prensibine inanır, çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza karşı, adil, dürüst ve şeffaf hareket ederiz.

Girişimci ve Yenilikçi

Emotekno Seperator

Emotekno girişimci ve yenilikçidir. Girişimci ruhla, ilklerin adresi olmaya çalışıyoruz. Çalışmalarımızı istekli bir şekilde yapıyor bunun yanında kararlılıkla ve tüm enerjimizi kullanarak hedeflerimizin peşinden koşuyoruz.

Toplum ve müşteri odaklı

Emotekno Seperator

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve taleplerine, en doğru şekilde cevap veriyoruz. Aynı zamanda en hızlı şekilde cevap vermek anlayışı ile çalışıyoruz. Tüm çalışmalarımızda, ülkemize ve insanlarımıza katma değer yaratmayı hedefliyoruz.

Çevreye Duyarlı

Emotekno Seperator

Doğaya zarar vermeyen ve tekrar dönüşüm yapılabilen ürünleri seçiyoruz. Yeşil teknoloji ürünlerini kullanmaya çalışıyoruz. Doğa dostu ürünleri araştırıyor sizlerle buluşturuyoruz. Yarınlarımız için doğaya ve çevreye dair tüm değerlere saygı duyuyoruz.

Daha fazla bilgi edin

Emotekno Seperator
Diğer hizmetlerimizi inceleyin: Emotekno Servis Hizmetleri
Source: Cambridge Misyon