İster ölçeklenebilir bir erişim kontrol sistemi ihtiyacı olan küçük bir işletme olun. İster binlerce geçiş kapısına ve karmaşık kullanıcı gereksinimlerine sahip büyük bir kurumsal proje olun. Emotekno olarak önde gelen ticari güvenlik sistemleri tedariki yapıyoruz ayrıca, günümüzün bilgili işletme sahiplerinin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için kapsamlı ve esnek çözümler sağlıyoruz.

Neden Erişim Kontrol Sistemi Kullanmalısın

Kontrol Erişim Kontrol sistemlerimizle BT Uzmanlarınızla tek noktadan tüm işlemleriniz yapın. Ayrıca bulut erişim kontrol özellikleriyle istediğin noktadan mobil cihazlarda dahil olmak üzere takip edin. Üstelik kullandığımız yazılım ile kullandığınız farklı muhasebe ve finans yapınız ve programları ile entegre edin. PDKS Personel yönetim çözümlerimizle kurum ve kuruluşunuzdaki çalışanları kontrol altına alın. Böylece acil durumlarda oluşabilecek tesis yönetimi sorunlarına karşı personelin sağlığını ve güvenliğini garantiye alın. Ayrıca yasalara uygun olarak personelin giriş çıkış bilgileriyle ücretlerini, izinlerini vs. hesaplayın.

Erişim Kontrol Geçiş Sistemleri

Boy turnikesi, hızlı geçiş turnikesi, tripod turnike, hijyen turnikesi ürünlerimizden sizin için en uygun olanı seçin. Üstelik şifreli ve gelişmiş kart türleri ile çalışan kart okuyuculu personel tanıma sistemlerini kapılara entegre ediyoruz. Bununla birlikte parmak izi okuyucu, iris tanıma, avuç içi damar tanıma ve yüz tanıma gibi biyometrik bileşenleri de sisteme ekleyebiliyoruz. Böylece ziyaretçilerin giriş yapacağı otomatik kapı türünü ihtiyacınıza göre belirleyin.

Görüntülü Kapı Giriş Sistemleri

Görüntülü kapı giriş sistemleri ile giriş yapmak isteyen ziyaretçileri dahili kamerayla görün. Ayrıca ses modülüyle konuşarak geliş sebebini öğrenin. Bu sayede güvenle giriş izni verin.

Erişim Kontrol Video İzleme

Erişim kontrol video izleme sayesinde sistemleriniz de güvenliği üst seviyeye çıkarıyoruz. Bu amaçla yüksek çözünürlüklere sahip, çeşitli özelliklerde AHD ve IP kameraları sisteminize dahil ediyoruz. Üstelik kameralarınızı arttırılmış depolamaya sahip üstün özelliklere donatılmış DVR ve NVR kayıt cihazlarıyla birleştiriyoruz. Bununla birlikte izleme monitörleriyle size geniş ekranlarla hizmet veriyoruz. Ayrıca CCTV kabloları, bağlantı kutuları, güç adaptörleri ve uyarı işaretleri gibi bileşenleri de tedarik ediyoruz.

Mobil Uyumlu Erişim Kontrol

Taşınabilir cihazlarınızla uzaktan erişim kontrol sistemi ile bağlantı kurun. Evinizde veya işyerinizde kurulu kameralar sayesinde tüm alanlarınızı izleyin. Bununla birlikte yapılan giriş ihlallerinde, yangın olaylarında ve doğal afet durumlarında alarm ve uyarılar alın. Ayrıca çalışanların konumlarını sayısını hakim olun. Üstelik çalışanların günlük, aylık ve yıllık periyodlarda tüm verilerini görün. Bulut erişim kontrolüne bağlanın farklı konumlardaki sistemleri birbirine bağlayın.

 • Apple cihazlarla sistemimizle uyumludur. Bununla birlikte gerçekleştirdiğimiz sürekli güncellemeler ile sorunsuz çalışmaktadır.

 • Android işletim sistemi kullanan çok sayıda mobil cihaz için gelişmiş özelliklere sahip uygulamamızı yükleyin. Böylece erişim kontrol sisteminizi kontrol etmeye başlayın.

Mobil Erişim

Erişim Kontrol Sistemi Çözüm Ortaklarımız

Her büyüklükteki kuruluş, tesislerini güvence altına almak için güvenilir, yenilikçi erişim kontrol sistemlerine ihtiyaç duyar. Yıllardır Emotekno, binlerce insanın ofislere, hastanelere, sınıflara ve daha fazlasına kolayca erişmesine yardımcı oldu. Giriş seviyesi akıllı kart teknolojilerinden Mobil Erişim gibi modern çözümlere kadar, misyonumuz kuruluşunuzun en iyi erişim kontrol çözümünü bulmasına yardımcı olmaktır.

Erişim Kontrol Nerelerde Kullanılır

Erişim Kontrol sistemlerini, çeşitli kurum ve kuruluşlarda kullanabilirsiniz. Ayrıca bu uygulamayı, üst düzey avantajlar sağladığı için tüm sektörlerde de sıklıkla kullanıyoruz.

 • Oteller

 • Okullar

 • Spor Tesisleri

 • Eğlence Merkezleri

 • Daireler

 • Çoklu Konut

 • Bakım evleri

 • AVM
 • Resmi Kurumlar
 • Kuruluşlar
 • Terminaller
 • Otoparklar
 • Spor Salonları
 • Havaalanları
 • Hastaneler
 • Veri Merkezleri

emotekno-header-logo

Eski Teknolojiyi Yükseltme

Yükseltmeyi düşünüyorsanız, şu kaynakları keşfedin:

Eski erişim kontrol sisteminizi daha modern teknolojiye yükseltin. Bu sayede kuruluşunuzu yalnızca bugün güncellemekle kalmazsınız aynı zamanda yarına hazırlayın. Yeni donanımlarımız ile en iyi doğrulama ürünlerini ve geçiş sistemlerini kullanın. Ayrıca zengin özelliklere sahip yazılımımızla özelleştirmeler yapın farklı raporlar oluşturun.

emotekno-header-logo

Başlarken Yardıma mı ihtiyacınız var?

Kuruluşunuzun ilk adımını belirlemesine yardımcı olalım.

İleriye dönük bir bakış açısı ile gelecekte sisteminizi geliştirmek için ihtiyaç duyabileceğiniz güncellemeleri düşünün. Ayrıca satın alma kılavuzumuzu okuyun tüm bileşenlerin satın alma, kurulum ve bakım maliyetlerini göz önünde bulundurun. Bu sayede fikir sahibi olun ve planınızı tamamlayın. Böylece sertifikalı ve uyumlu ürünlerimizi satın alın.

Kılavuz

Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Kontrol sistemlerine erişim için eksiksiz bir başlangıç ​​kılavuzu oluşturduk. Bu kılavuzda ele alınan temel konular:

 • Erişim denetimi nedir ve neden önemlidir?
 • Çalışan bir erişim kontrol sistemini oluşturan temel parçalar

 • Entegrasyonlar aracılığıyla sistem genişletme yetenekleri

Sertifikalı ve uyumlu

Kuruluşunuzun ilk adımını belirlemesine yardımcı olalım.

Emotekno olarak güvenlik, gizliliğe önem veriyoruz. Bununla birlikte standartlara ve yasalara uyumlu hizmetler üretiyoruz. Donanımlarımızı TSE uyumlu üretiyoruz ayrıca, ürünlerimizle Avrupa standartlarını da karşılıyoruz. Fiziksel güvenlik gereksinimlerinizi karşılamanıza ve bileşenleriniz uygun yazılım konularında yardımcı olabiliriz.