Bilgisayar Tamir Servisi
Görüntülü Diafon

En çok kullanılan görüntülü diafon sistemlerini sizlere getiriyoruz. Sakinler, sorunsuz bir bina giriş deneyiminin keyfini çıkarın. Mülk yöneticileri daha fazla güvenlik ve rahatlık elde edin.

ANASAYFA
ÇÖZÜMLERİMİZ
HAKKIMIZDA
BLOG
TEKNİK SERVİS
İLETİŞİM

Doğru Yerdesiniz

İster mevcut bir bina görüntülü diafon sistemini değiştiriyor olun, ister yeni bir bina için birini seçmeye karar verin, doğru yere geldiniz. Bütçenize uyan, bina sakinlerinin hayatını kolaylaştıran ve mülk yöneticileri ve sahipleri için bina operasyonlarını iyileştiren bir tane bulmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Neden Görüntülü Diafon

GPU kartlarınızda sıcaktan ya da sürekli aşırı yüklenmeden dolayı oluşabilecek arızaları onarıyoruz. Ekran Kartı Tamiri yaparken bakım hizmetini de size ücretsiz olarak sağlıyoruz.

Avantajlar.

Güvende tutun

Personelin ve kiracıların binaya kimlerin gireceğini kontrol etmelerini sağlayan hayati bir güvenlik katmanıdır . Kiracılara, mülkü ziyaret eden herkesin incelenmiş ve yetkilendirilmiş olduğu konusunda gönül rahatlığı sağlar.

Paket teslimatları için

Paket yönetimi, mülk personeli için önemli bir konudur. Binanızdaki dahili telefon sistemi sayesinde personel ve kiracılar, kuryelere sorunsuz bir şekilde mülk erişimi sağlayabilir.

Kesintisiz iletişime izin verin

Çok sakinli mülkler, ziyaretçilerle iletişim kurmanın ve onlara mülk erişimi sağlamanın bir yoluna ihtiyaç duyar. En iyi çözüm görüntülü diafon sistemidir.

Görüntülü Diafon Markalarımız:

En iyi, en kaliteli, uluslararası sertifikalı ürünleri size getiriyoruz.

Neden Biz?

Görüntülü Diafon Aksesuarlar.

Bilgisayarınızda kullanmakta olduğunuz disklerinizin sorunsuz çalışması için servis ekibimiz sizin yanınızda. HDD Disk Tamiri, M2 SDD Disk Tamiri, SSD Disk Tamiri konularında profesyoneldirler. Disklerinizin stabil çalışması, verilerin güvenliği, veri depolamada ve kullanımında hızlı olması için buradayız.

Rfid Kart

Villa tipi konutlarda Audio tarafından tasarlanan görüntülü sistemler ve akıllı ürünler ile ailenize daha rahat, konforlu ve güvenli akıllı bir yaşam sağlayabilirsiniz.

Rfid Anahtarlık

Site veya Apartman gibi yerleşim yerlerinde yenilikçi, teknolojik ve estetik tasarım sahibi akıllı ev ve görüntülü diafonlar ile hayatı daha basit ve daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Rfid Bileklik

Rezidans Tipi konutlarda yenilikçi, teknolojik ve estetik tasarım sahibi akıllı ev ve görüntülü diafonlar ile hayatı daha basit ve daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Kurulum özellikleri.

Görüntülü diafon kurmayı hızlı ve kolay hale getirdik. Görüntülü diafon yalnızca üç bağlantı gerektirir: panel, kapı kilidi ve güç.

En iyi görüntülü diafon?

Aramanıza başladığınızda, muhtemelen merak ediyorsunuzdur: Binam için en iyi görüntülü diafon sistemi nedir? Bu tamamen sizin benzersiz ihtiyaçlarınıza ve önceliklerinize bağlıdır. Belki güvenlik bir endişe kaynağıdır veya belki de teslimatları sürekli kaçırıyorsunuzdur. Ne ararsanız arayın, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir görüntülü diafon sistemi var.

Özellikleri.

Güvenlik ve rahatlık için tasarlandı. Binanın ön kapısında kimin olduğunu görün, her yerden erişim izni verin, sanal anahtarlar verin ve çok daha fazlasını yapın.

Bileşenler

Kolay Kurulum Bilgisayar parçalarınızın aşırı ısınması Pc’nizin çalışmasını kötü yönde etkiler ve oem ürünlerinizin kullanım ömrünü azaltır. Sıcaklık problemlerini çözmek için bilgisayarda İşlemci Soğutma Fanı, Ekran Kartı Soğutma Fanı ve Kasa Soğutma Fanı vardır. İşte bu Soğutucu Fanı Tamiri ve Bakımı yapılmalıdır. Firmamız uzman personelimizle bu hizmeti veriyor.

Zil Paneli

Yapınızın girişinizde büyük bir etki yaratan Bu görüntülü diafon zil paneli tüm yüzeylerde esneklik ve kolay kurulum sunar. Hava koşullarına ve saldırılara karşı dayanıklıdır.

Şube

Duvara veya kaideye monte edilebilen, ekran boyutları seçilebilen, görüntülü diafon şubesi, daire içi kullanım için mükemmeldir.

Santral

Yüksek grafiklerle çalışan ekran kartınız normal çalışma sıcaklığını aşması durumunda Ekran Kartı Soğutma Fanı Tamiri sorunuyla karşılaşabilir.

Zil Trafosu

Dünya standartlarına uygun olan görüntülü diafon zil trafolarımız, düşük güç tüketimine sahip olmakla birlikte yüksek anahtarlama kapasitesine sahiptir.

Kablo

Diafon kablosu olarak ta bilinen dt8 Kablo tipidir. Villa, apartman ve bina görüntülü diafon sistemleri için kullanılır. Ayrıca görüntülü diafonlarda ya da diğer görüntülü ve sesli sistemlerde sistemin dışından gelen parazitlenmelere karşı koruma sağlar.

Bakım
Onarım
  • Yıldızevler Mah. Turan Güneş Bulvarı 28/P8, Çankaya
    Ankara, PK 06550
  • 0 312 440 0 355