Görüntülü Kapı Giriş Sistemi

İletişim

Görüntülü Kapı Giriş Sistemi Kurulumu

Avantajlı – Verimli – Faydalı

Emotekno Seperator

Sesli/görüntülü kapı giriş sistemleri, binanıza, sitenize veya tesislerinize erişim üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlar. Giriş izni vermeden önce bir ziyaretçinin veya iş arkadaşının kimliğini doğrulayabilir, teslimat kuryesi kimlik bilgilerini veya diğer katılımcılarını kontrol edebilirler.

Kapı giriş sistemlerimiz, çok kiracılı binalardan ve eğitim tesislerinden kamu sektörü binalarına kadar çok sayıda mülk ve sitede veya yüksek riskli iş siteleri, şantiyeler ve depolama üniteleri için bir güvenlik varlığı olarak kullanılmaktadır.

Ticari kapı giriş sistemlerimiz, onaylı site kullanıcılarının anında erişime sahip olmasını ve yetkisiz ziyaretçilerin siteye geldiklerini bildirmelerini ve onay almalarını sağlamak için iki yönlü interkom iletişimi veya gerçek zamanlı video görüntüleri kullanır.

Kapı girişi, kullanıcının dahili monitörleri aracılığıyla erişim izni vermeden önce giriş panelinde bir ziyaretçiyi doğrulamasını sağlar. Kapı giriş sistemimiz üç basit bileşenden oluşmaktadır; dış panel, kapı kontrol ünitesi ve dahili monitör.

Kapı giriş sistemleri, mevcut bir erişim kontrol sistemine büyük bir katkı sağlayabilir veya bağımsız olarak kullanılabilir.

Kapı girişi
Eksiksiz kapıdan giriş çözümü

Kapı girişi, binanıza erişim izni vermeden önce ana girişte arayan bir ziyaretçiyi tanımanıza olanak tanır. Kapı giriş sistemimiz üç basit bileşenden oluşur: dış panel, kapı kontrol ünitesi ve dahili monitör.

Kapı giriş sistemleri, mevcut bir erişim kontrol sistemine büyük bir katkı sağlayabilir veya bağımsız bir çözüm olarak kullanılabilir.

 • Hızlı görsel doğrulama
 • Bir dizi panel ve monitör
 • Güvenlik
 • Kişiselleştirme seçenekleri
 • Tak ve çalıştır bağımsız çözüm
 • Tak ve çalıştır bağımsız çözüm
 • Ölçeklenebilirlik
Çözümlerimiz

Görüntülü Kapı Giriş Sistemi Takma Nedenleri

Emotekno Seperator

Yeni bir sesli/görüntülü kapı giriş sistemi kurmadan önce, risklerinizi tartışmak ve güvenlik gereksinimlerinizi karşılamak için doğru seçenekleri değerlendirmek için zorunlu olmayan bir danışma ayarlayacağız.

Video giriş üniteleri, bir ses sistemine benzer şekilde çalışır, ancak konuklarla veya ziyaretçilerle yüz yüze görüşme, kimliklerini, belgelerini veya diğer evrakları kontrol etme ve ziyaret nedenlerini belirleme yeteneğine sahiptir.

Sesli ve görüntülü giriş sistemlerimiz, konut ve ticari binalar, özellikle de yaya trafiğinin yoğun olduğu ve güvenlik önlemlerinin gerekli olduğu mülkler için idealdir.

Emotekno son derece deneyimli güvenlik danışmanları, karmaşık yerleşimlere, mevcut güvenlik ağlarına ve giriş savunmalarının yerleştirilmesi gereken belirli işletim prosedürlerine sahip tesisler için ısmarlama ticari kapı giriş sistemlerini de yapılandırabilir.

Neden ihtiyacım var?

Emotekno Seperator

Kapı giriş sistemimiz Giriş üç basit bileşenden oluşur: harici panel, kapı kontrol ünitesi ve dahili monitör ahizesi. Ziyaretçiler binanıza yaklaştıklarında dış paneldeki zil butonunu kullanarak arama yaparlar. Arayanı sesli veya tam renkli, akıllı ses/video monitörü aracılığıyla tanıdıktan sonra erişime izin verebilir veya erişimi reddedebilirsiniz.

Giriş, çeşitli ortamlar için uygun olan gizli bir tasarımla gelir. Giriş kontrollü bir kapıdan erişim sağlamak için; sesli arama, yakınlık belirteci ve tuş takımı seçenekleri, çözümünüzü gereksinimlerinize göre uyarlayabileceğiniz anlamına gelir. Emotekno erişim kontrolü ve video yönetimi ile birlikte kullanıldığında Bluetooth® akıllı kimlik bilgileri de mevcuttur.

Eksiksiz bir sistemin ve tüm bileşenlerinin faydalarını görmek için

Ticari Kapı Giriş Sistemi Özellikleri

Emotekno Seperator

Girişin dahili veya harici olmasına, tekli veya çoklu kapılar için kullanılmasına ve saldırılara karşı dayanıklı ünite gereksinimlerinize bağlı olarak, ses veya video giriş sisteminiz için birden fazla potansiyel özellik önerebiliriz.

İnterkom işlevselliğiniz aşağıdaki gibi seçeneklerle de değişebilir:

 • Görüntülü veya sesli interkom sistemleri
 • IP ses veya video çözümleri
 • GSM interkomları
 • Uzak veya yerinde sistem yönetim konsolları
 • PTSN bağlantılı sistemler

İdeal interkom seçimi de değişiklik gösterecektir – örneğin, bir siteyi uzaktan yönetiyorsanız veya mesai saatleri dışında ziyaretçilerin kimlik bilgilerini doğrulamak istiyorsanız, büyük olasılıkla bir uzaktan yönetim sistemi tercih edilecektir.

7/24 güvenlik yanıtlayıcılarına sahip binalar, güvenli bir yedekleme olarak IP sinyalli, yerinde güvenlik ofisi ile ağ bağlantılı bir görüntülü interkomu tercih edebilir.

Görüntülü Kapı Giriş Sistemlerinin Faydaları

Emotekno Seperator

Giriş sistemleri çeşitli uygulamalara sahiptir ve personel hareketlerini, varış ve ayrılış saatlerini ve yoğun dönemlerde yaya trafiğini izlemek için genel bina yönetiminin bir parçası olarak, hassas operasyonel planlamaya yardımcı olmak için kullanılır.

Önemli avantajlardan biri, ziyaretçilerin bir resepsiyon ekibi üyesiyle doğrudan temasa geçmeden kimliklerini ve ziyaretlerinin amaçlarını doğrulayabilmeleridir – personelin şüpheli ziyaretçilerin kendilerini riske atmadan içeri girmesini önleyebilmesini sağlar.

Ses/görüntü giriş sistemi kullanmanın diğer faydaları şunlardır:

 • Akşam veya gece vardiyalarında azaltılmış yalnız çalışan riskleri.
 • Günün her saati görüntülü doğrulama için isteğe bağlı kızılötesi aydınlatma.
 • Anahtar kartı veya anahtarlık erişim kontrolleriyle entegre olabilen özelleştirilebilir güvenlik çözümleri.
 • Hem personel hem de ziyaretçi girişlerini tek bir sistemde yönetme yeteneği.
 • Bir ihlal girişiminde tetiklenen otomatik hırsız alarmları.

Tüm erişim olaylarının günlüğe kaydedilmesi, işletmelerin binada kimin, ne zaman ve ne kadar süreyle bulunduğuna dair ayrıntılı bir kayıtla faaliyetleri izlemesine, katılımı ve üretkenliği yönetmesine ve sağlık ve güvenlik kontrollerini geliştirmesine olanak tanır.

Giriş sistemi bileşenleri

Emotekno Seperator
 • Paneller
 • Monitörler
 • Kontrol Ünitesi

Daha fazla bilgi edin

Emotekno Seperator