Bizimle İletişim Kurun

Sorularınız ve detaylı bilgi için Bizimle İletişim Kurun.

Mesaj Gönderin

Merak ettikleriniz için Bizimle İletişim Kurun

Mesaj gönderdiğiniz için teşekkür ederiz. Mesajınız iletildi.
Mesajınız iletilemedi daha sonra tekrar deneyin.

İşyerimize Gelin

SSS

Sıkça Sorulan Sorular.

Bilgisayar hizmetleri, donanım, yazılım ve veri işleme hizmetlerini içerir. Donanım ve yazılım danışmanlığı ve uygulama hizmetlerini; bilgisayarların ve çevresel ekipmanların bakımı ve onarımı; Hata kurtarma hizmetleri, bilgisayar kaynaklarının yönetimi ile ilgili konularda tavsiye ve yardım sağlanması; web sayfası geliştirme ve tasarımı dahil olmak üzere kullanıma hazır sistemlerin analizi, tasarımı ve programlanması; yazılımla ilgili teknik danışmanlık; yazılımın kullanımı için toplanan lisans ücretleri (müşteri tarafından sipariş edilenler dışında); belirli kullanıcılar için sipariş üzerine yapılan işletim sistemleri dahil olmak üzere özelleştirilmiş yazılımların geliştirilmesi, üretimi, tedariki ve dokümantasyonu; danışmanlık kapsamında sağlanan eğitim gibi sistem bakımı ve diğer destek hizmetleri; veri girişi gibi veri işleme hizmetleri, zaman paylaşımı temelinde çizelgeleme ve işleme; web sayfası barındırma hizmetleri, yani müşterilerin web sayfalarını barındırmak için İnternet üzerinde sunucu alanı sağlanması; ve bilgisayar tesisleri yönetimi.

Telefondan hizmetimiz sayesinden her zaman yanınızdayız . Hızlı bir şekilde evinizde veya ofisinizden bize ulaşıp zaman tasarrufu yapabilirsiniz . Telefondan hizmeti kulanabilmek için sadece telefonla bizi arayabilir ve bize sorununuzu anlatabilirsiniz.

Yerinde ve uzaktan servis Bilgisayar Tamiri İletişim

Bilgisayar Tamiri İçin Arayın Bilgi için blog sayfamızı inceleyin. Sorularınız ve detaylı bilgi için Bizimle İletişim Kurun

Emo Teknoloji Çözümleri Teknik Servis tecrübeli personeli ile Ankara’da bilgisayar gibi teknoloji ürünleri servis onarım firmasıdır. Bilgisayar Sektörünün önde gelen markalarının cihazlarına teknik servis hizmeti vermektedir.

Yüksek kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini birinci önceliği haline getirmiş olan Emo Teknoloji Çözümleri, bu anlamda gerekli tüm yatırım ve bilgi birikimine sahiptir. Tüm üreticilere uygun hizmet sağlayan esnek ve gelişmiş kalite yönetim sistemi ile  tamir servis işinin tüm gerekliliklerini fazlası ile yerine getirmiştir.

Emo Teknoloji Çözümleri Teknik Servis’in en önemli kaynağı çalışanlarıdır. En yeni teknolojileri ve müşteri hizmetleri gerekliliklerini yakınen takip etmektedir. Firmamız pratik ve yenilikçi çözümler üretmektedir.

Canlı

Destek

  • Yıldızevler Mah. Turan Güneş Bulvarı 28/P8, Çankaya
    Ankara, PK 06550
  • 0 312 440 0 355