Emotekno İp Güvenlik Kamera Sistemleri ile network güvenlik ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz. Özellikle çok yüksek derecede çözünürlüğe sahip veri aktarımı yüksek ayrıca POE güç kaynaklarıyla çalışabilen çeşitli ürünleri sizlere sunuyoruz. Üstelik gelişmiş ip kamera sistemlerimizi kendi sistemleriniz ile kolayca entegre edebilirisiniz.

network-ip-kamera-sistemleri

IP Güvenlik Sistemleri

CCTV IP Güvenlik Sistemleri teknolojimizle en yüksek video netliğini size getiriyoruz. Aynı zamanda en akıllı özelliklerle evler ve işletmeler için profesyonel gözetim sunuyoruz.

network-ip-kamera-kayit-logo

İp Kamera Kayıt Cihazı

Tüm ip network kameralarla uyumlu yeni nesil kamera kayıt cihazlarımıza bakın.

network-ip-kamera-logo

İp Güvenlik Kamerası

Yüksek çözünürlüklü İp kameralarımızı inceleyin özelliklerini öğrenin.

guvenlik-kamera-sistemleri-kontrolleri-logo

İp Güvenlik Kontrol

Kamera yönetim ekipmanlarımızla uzaktan cihazlarınızı kontrol ederek tüm alana hakim olun.

Profesyonel 4K IP Kamera Sistemleri

Gelişmiş İp güvenlik kamera sistemlerimizde 4K IP güvenlik kameraları yanında 4K ağ video kaydediciler bulunur. Bununla birlikte IP veya NVR Güvenlik Sistemlerimiz ile sürekli 4K kayıt ve en akıllı özellikleri sunarak eviniz veya işiniz için en iyi güvenlik kapsamını sağlıyoruz.

Bol Depolama Alanına Sahip 32 Kanallı NVR’lar

Emotekno olarak, 8 kanallı, 16 kanallı ve 32 kanallı NVR seçenekleriyle IP güvenlik sistemleri sunuyoruz. Ayrıca tüm NVR ürünlerimizi büyük güvenlik sınıfı sabit sürücülerle geliştirdik. Bununla birlikte bazı NVR ürünlerimizi iki HDD depolama yuvası ile size sunuyoruz. Böylelikle maksimum depolama alanınızı potansiyel olarak ikiye katlıyoruz.

Kablolu ve Kablosuz Güvenlik Kamerası Çözümleri

Network Güvenlik Kamera Sistemleri koleksiyonundaki NVR setimize, 2 adede kadar Wi-Fi güvenlik kamerası ekleyebilirsiniz. Ayrıca Wi-Fi kameralarımızı görüntülü kapı zillerine entegre edebilirsiniz. Bu sayede güvenlik kameralarını sürekli olarak kaydetmenize olanak tanırken aynı zamanda tüm kamera verilerinin ikincil bir yedeğini sağlar.

Ethernet üzerindeki güç POE

POE Power-over-Ethernet teknolojisi sayesinde enerji ve veri akışını tek yolla çözün. 4K IP güvenlik kamerasını 4K NVR’ye bağlamak için gereken tek şey tek bir ethernet kablosudur. Bu sayede network kablosuyla, kameraya güç ve kararlı bir ağ bağlantısı sağlarsınız. Üstelik verileri IP kameradan NVR’a iletirsiniz.

Güvenliğinize Telefonunuzla Bağlantıda Kalın

Ağa bağlı İp Güvenlik Kamera Sistemleri her yerden eriminize uygundur. Aynı zamanda güvenlik kameralarını özelleştirin ve kontrol edin. Bununla birlikte herhangi bir kameranın hareket algıladığı anı öğrenin. Üstelik bunların hepsini bir mobil uygulamayla yapın . Ayrıca IP Sistemleri ya Cloud Uygulamasını (daha çok profesyonel güvenliğe yönelik) ya da Emotekno ev (daha çok akıllı ev güvenliği için tasarlanmış) kullanır.

Gece Güvenlik Sistemleri

Emotekno’nun profesyonel sınıf Gece Güvenlik Kameraları serisi, gerçek zamanlı 30 fps 4K kayıt , inanılmaz Renkli Gece Görüşü , Akıllı Hareket Algılama ve ağır hizmet tipi metal dış yüzeyleri sayesinde dört mevsim dayanıklılığı ile ünlüdür.

Daha fazla bilgi edin