Artık Kablosuz Wireless İp Kamera çeşitlerimizle işleri kolaylaştırıyoruz. Dome ve bullet kameralarımız bağımsız bir kamera olarakta, bir sistemin parçası olarakta mükemmel çalışır. Bu kameranın harika yönü yerleşik bir wi-fi ye sahip olmadır. Böylece mobil cihazlarla kameraya bağlanıp istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca güvenlik kamera kayıt cihazına kablo olmadan bağlanabilir ve sisteminize ekleyebilirsiniz.

Wireless İp Kamera Avantajları

Bağımsız bir kamera veya daha büyük bir sistemin parçası olarak çalıştırabilirsiniz. Ayrıca bu cihaz yerleşik WiFi’ye sahiptir. Bununla birlikte uzun mesafeden kablosuz bağlantı kurabilirsiniz. Üstelik Access Point gibi Wi-fi Cihazlarla eşleştirebilirsiniz. Aynı zamanda bilgisayarınızdan, Mobil Cihazlarla ve akıllı telefonlardan kolayca kullanabilirsiniz. Wifi Kamera, Kapasitesi 128 GB’a kadar olan MicroSD kart destekler. Bu sayede ayrı bir kayıt cihazına ihtiyaç duymadan kameraya çekim yapabilirsiniz.

Kablosuz İp Kamera Özellikleri

CCTV sisteminin parçası olarak NVR’lerle tam olarak entegre olur.
Kamera, polis kullanımı için fazlasıyla yeterli kalitede net ve ayrıntılı video için 4 megapiksel çözünürlükte video çekebilirsiniz.
Kızılötesi gece görüş LED’leri, ışıksız alanlarda ve geceleri kullanım için 30 metreye kadar bir menzil sağlarsınız.
Kablosuz wireless ip kamera, standart olarak geniş görüş açısı sağlayan 2,8 mm’lik bir lens ile donatılmıştır.
Tüm bunlar, IP66 dereceli ve vandalizme karşı dayanıklı, hava koşullarına dayanıklı güvenli bir metalik muhafaza içine yerleştirilmiştir.
Kamera, kurulumu basitleştiren ayrı bir güç kaynağı ihtiyacını ortadan kaldırarak Ethernet üzerinden çalıştırılabilirsiniz.
Dünyanın neresinde olursanız olun kamerayı uzaktan görüntüleyebilir ve kişisel tercihinize göre ayarlarda ince ayar yapabilirsiniz.

Kablosuz Wifi Network Kamera

Kablosuz Wireless İp Kamera Daha fazla bilgi edin