Metal üst arama detektörleri silahları ve diğer tehlikeli metal nesneleri aşırı doğrulukla algılar. Böylece giriş yapanların üzerinde bulunan tehlikeli nesneleri anında fark edersiniz.  Bu sayede sizin ve ziyaretçilerinizin güvenliğini koruyabilirsiniz.

Üst Arama Detektörleri

Metal üst arama detektörleri çok sayıda ziyaretçinin giriş çıkış yaptığı yapılarda pratik bir güvenlik çözümüdür. Bu teknoloji sayesinde yapınızın içerisindeki ziyaretçileri de güvence altına alırsınız. Yoğunluğun olduğu yerlerde giriş yapmak isteyen yayaların üzerlerini arayın. Aynı zamanda güvenlik zafiyetlerinden kurtulun ve giriş izni verin.

Üst Arama Detektörleri Nasıl Çalışır

Tüm metaller yoğunluğuna göre dışarıya frekanslar yayar. Böylece bizde metal detektörlerimiz sayesinde bu metallerin yoğunluğunu kullanarak tespit edebiliriz. Ayrıca üst arama detektörlerimiz, ayarladığınız hassasiyetin dışına çıkıldığında sesli ve ışıklı olarak sizi uyarır.

Detektörlerin Hassasiyeti Ayarlayın

Tüm ziyaretçiler üzerlerinde birtakım metal objeler taşırlar. Bu nedenle metallerin hangisinin tehlikeli seviyede frekans yaydığını belirlemeniz için detektörlerinize ayar yapmanıza imkan tanıyoruz. Örneğin ziyaretçilerin yanında taşıdığı anahtar, kemer gibi metaller küçük oldukları için çok fazla yüksek frekansa sahip değildir. Bunun yanında silah patlayıcı madde kesici aletler daha çok metal içerir. Böylelikle cihazlarınızın normal kabul ettiği hassasiyetin üzerine çıkarak detektörü uyarı konumuna geçirir.

X-RAY Bagaj ve Çanta Arama Cihazları

Kapı Tipi Üst Arama Detektörleri

El Tipi Üst Arama Detektörleri

Diğer hizmetlerimizi inceleyin: Emotekno Servis Hizmetleri
Source: Cambridge CCTV