Network Çözümleri2021-07-04T18:34:16+03:00
Bilgisayar Tamir Servisi

Network Çözümleri

En doğru ve en yeni ağ uygulamalarımız, network çözümlerimiz ile buradayız.

ANASAYFA
ÇÖZÜMLERİMİZ
HAKKIMIZDA
BLOG
HİZMETLERİMİZ
İLETİŞİM

Başlarken

Evinizin veya işyerinizin ağ kurulumlarını yapıyor, sürekli güncelleme ve geliştirme hizmeti veriyoruz.

İşletmelerin Network (Bilgisayar Ağı) Altyapısının Tasarlanması ve Uygulanması, Güvenlik Analizi, Güvenlik Sistemlerinin Kurulumu, Uzak Bölgeler Arasında Ağ Bağlantılarının Kurulması, Yedekli Ağ Altyapılarının Kurulması, Yapısal Kablolama gibi hizmetler vermektedir.

Türkiye’nin her bölgesinde gelen yardım çağrılarını deneyimli kadrosu ile karşılamaktadır. Müşterilerine telefonda, yerinde destek verilmektedir.

Network Kurulumu

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ağ altyapısı sağlamada , topolojisi ve firma gereksinimleri göz önüne alınarak gelişime açık olması için ileriye dönük tasarımlarla çözümler sunuyoruz. Donanım, yazılım ve destek alanlarında çözümler üretiyoruz.

Network Sunucu Hizmetlleri

Ağ ve sunucu altyapılarında kullanılan servislerin verimli şekilde çalışabilmesi için gerekli uygulamaların doğru seçilmesi gerekir. Böylece sunucu uygulamalarının oluşumu sağlanmış olur.

Network Bağlantı Hizmetleri

Veri iletimini uçtan uca akıllı bir ağ üzerinde birleştirmek ve bu ağı ölçeklenebilir bir hale getirip kurmak çok büyük önem taşımaktadır. Network bağlantı hizmet ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Bu çözümler güvenlik, maliyet ve erişilebilirlik açısından önemlidir.

Kablosuz Ağ Hizmetleri

Tailored SolutionHonest Service

Kablosuz Bağlantı Çözümleri

ihtiyaçlarınıza yönelik kablosuz ağ güvenliğinizi sağlamak için gerekli uygulama ve ekipmanların temin ve yapılandırması için çözüm üretmektedir. Elfa net Kablosuz ağ yapılandırması ve güvenliğin sağlanması konusunun uzmanı teknoloji sağlayıcılar ile hem ofis içi hem de kapalı depo alanlarında başarı ile uygulanmaktadır.

Daha Fazla Bilgi…

Network Yönetimi ve İzleme Çözümleri

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In sit amet fermentum augue. Nullam bibendum consectetur lacinia. Etiam sit amet lorem sodales.

  • Log ve İzleme Çözümleri
  • Uzaktan Erişim Çözümleri
  • Monitoring Çözümleri
  • Receive Regular Updates

Network Güvenliği Çözümlerimiz hakkında bilgi edinin .

Yapısal Kablolama Çözümleri.

Sistemlerin hızlı ve verimli çalışabilmesi için network kablolama yapısı büyük bir önem teşkil etmektedir. Data ve network altyapıları yeterli test ve plan yapılmadan oluşturulan kurulumlar, daha sonradan büyük problemler yaşayabilmektedir. Karel, profesyonel mühendislik tasarımı ile data, yapısal kablolama ve sonlandırma sistemleri ve çözümleriyle firmalara uzun yıllar sorunsuz çalışacak sistemler sunmaktadır.

Planlama

Curabitur ac leo nunc estibul et mauris vel ante finibus.

Hızlı Çözüm

Curabitur ac leo nunc estibul et mauris vel ante finibus.

Kesintisiz

Curabitur ac leo nunc estibul et mauris vel ante finibus.

Değişime Uygun

Curabitur ac leo nunc estibul et mauris vel ante finibus.

Uzaktan Erişim Çözümleri.

Morbi bibendum eu velit mattis aliquam. Nulla ac ullamcorper dui, in dictum nibh. Aliquam ac dictum nunc, eget auctor est.

Richard Simms

Founder – Hemisferio

Ses-Veri Çözümleri.

Morbi bibendum eu velit mattis aliquam. Nulla ac ullamcorper dui, in dictum nibh. Aliquam ac dictum nunc, eget auctor est.

Kate Schadler

Founder – Hemisferio

Her zaman Güncelleniyoruz

İPv6 Danışmanlığına
İhtiyacınız Varmı?

IPv6’ya geçişinizi gecikmeksizin ve sorunsuz bir biçimde hayata geçiriyoruz.

Hakkında Daha Fazlası…
PC
Teknik Servis
  • Yıldızevler Mah. Turan Güneş Bulvarı 28/P8, Çankaya
    Ankara, PK 06550
  • 0 312 440 0 355
Go to Top