Profesyonel Emotekno IP Güvenlik Kameraları ve Sistemlerinin tedarikçisiyiz. Emotekno IP kameralarımız hem ONVIF 3. taraf uyumludur. Üstelik hükümet kullanımı için gerekli sertifikalara sahiptir. POE kamera sistemlerimiz müşterilerimize IP gözetimi için mükemmel çözümü sunuyor. Emotekno kameralarımız 4K’ya kadar çözünürlük sunuyor. Ayrıca CCTV ip güvenlik kameralarımız her büyüklükteki işletmede, devlet uygulamalarında ve yüksek kaliteli, ticari sınıf bir çözüm arayan evlerde kullanabilirsiniz. Çevrimiçi sipariş verin veya ekleyerek kendi sisteminizi özelleştirin.

CCTV İp Güvenlik Kamera Çeşitleri

İp Network Kamera

Profesyonel Emotekno IP Güvenlik Kameraları ve Sistemlerinin tedarikçisiyiz.
Emotekno IP kameralarımız hem ONVIF 3. taraf uyumludur. Üstelik hükümet kullanımı için gerekli sertifikalara sahiptir. POE kamera sistemlerimiz müşterilerimize IP gözetimi için mükemmel çözümü sunuyor. Emotekno kameralarımız 4K’ya kadar çözünürlük sunuyor. Ayrıca CCTV ip güvenlik kameralarımız her büyüklükteki işletmede, devlet uygulamalarında ve yüksek kaliteli, ticari sınıf bir çözüm arayan evlerde kullanabilirsiniz. Çevrimiçi sipariş verin veya ekleyerek kendi sisteminizi özelleştirin.

Network Kamera Özellikleri

Bu kameralar, herhangi bir üst düzey güvenlik uygulaması için mükemmel bir çözüm oluşturur.

IP Ürün Yelpazemize En Son ve En Büyük İlavemiz
PC, Tablet, Cep Telefonlarında 7/24 İzleyin
4K’ya Kadar Ultra Yüksek Çözünürlük
Ev, İşyeri ve Devlet Uygulamalarında Kullanılır
POE – “Tek Tıkla” Kurulum için Ethernet Üzerinden Güç
ONVIF 3. Taraf Destekli
Otomatik Ürün Yazılımı Yükseltmeleri
Profesyonel Ücretsiz Cep Telefonu Uygulaması
Sınırsız Destek
2 Yıl Garanti

Destek ile Özelleştirilebilir Çözümler

Özel video gözetim ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde İp Network Güvenlik Kamerası karıştırmasına ve eşleştirmesine yardımcı olalım. Üstün Emotekno IP bullet kameralarımız, dome kameralarımız, PTZ kameralarımız ve diğerleriyle tüm güvenlik sisteminizi özelleştirmenize yardımcı olabiliriz.

Tüm kameraları istediğiniz zaman, istediğiniz yerde izlemenize yardımcı olacak ücretsiz yazılım ve mobil uygulama içerir.
İş güvenliği ve ev gözetimi için IP kameralarımızın kurulumu kolaydır.
Telefon veya e-posta yoluyla ücretsiz sınırsız teknik desteği sağlıyoruz.

İp Kamera Fiyatları

İp bullet, İp dome, ip fisheye, İp PTZ gibi network ip güvenlik kameralarını sizin için çok uygun fiyata tedarik ediyoruz. Böylece bu, kurulum maliyetlerinden binlerce lira tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Yardım için veya kurulum sırasında veya sonrasında herhangi bir sorunuz olursa deneyimli destek ekibimizi arayın.

Network Bullet Güvenlik Kamerası

Network Bullet Güvenlik Kamerası

Network Dome Güvenlik Kamerası

Network Dome Güvenlik Kamerası

Network PTZ Güvenlik Kamerası

Network PTZ Güvenlik Kamerası

Daha fazla bilgi edin

Diğer hizmetlerimizi inceleyin: Emotekno Servis Hizmetleri
Source: Cambridge Datacenter