Emotekno NVR network ip kamera Kayıt cihazlarımız, IP ürün grubumuza en son eklediğimiz ürünlerdir. Bununla birlikte NVR, herhangi bir yüksek kaliteli IP gözetim sisteminin en önemli bileşenidir. Sonuçta, videoyu sabit sürücüde depolayan ve videoyu İnternet üzerinden uzaktan ileten NVR’dir. Özellikle HD video kalitesinin keyfini çıkarmak için CCTV Güvenlik Uzmanlarımızdan destek isteyin Böylece üst düzey, ticari sınıf 4K Hazır Emotekno IP Kamera NVR’larımızdan yararlanın. Bir Emotekno IP NVR sipariş edin ve kendinizi kristal netliğinde, kullanıcı dostu bir video kaydedici ile ödüllendirin. Kameralarınızı İnternet, tabletler ve cep telefonları üzerinden kolayca görüntüleyin.

NVR İp Kamera Kayıt Cihazının Öne Çıkan Özellikleri

NVR İp Kamera Kayıt Cihazının mükemmel özelliklerinin bazıları;

PC, Cep Telefonu ve Tablette Uzaktan Görüntüleyebilirsiniz.
Endüstrinin en son ve en büyük ürününe sahip olun.
4K’ya Kadar Kayıt ve Oynatma özelliğini deneyin.
7/24 Hareket veya Hareket Algılama Modunda uyarıları alın ve müdahale edin.
Hızlı Başlangıç ​​Kılavuzu sayesinde hızlıca kurun.
2 Yıl Garanti veriyoruz.
ONVIF Üçüncü Şahıs Uyumlu olarak tasarladık. Böylece ailenizin diğer fertleri de rahatça kullanmasını sağladık.
Ücretsiz Sınırsız Destek veriyoruz.

İp Kamera Kayıt Cihazının Ayrıcalıkları

Ultra HD görüntüleme ve kayıt için yüksek kod çözme özelliğine sahibiz. Bununla birlikte 4 kanallı, 8 kanallı, 16 kanallı veya 32 kanallı bir NVR seçin. Ayrıca ihtiyaç duyduğunuz her an sistemdeki bağlı tüm kameraların canlı görüntüsüne anında erişmenizi sağlıyoruz. Üstelik ücretsiz görüntüleme yazılımımız sayesinde PC, akıllı telefon ve tablette tam uzaktan izlemeyi destekliyoruz.

Üstün Özellikler

4K’ya kadar çözünürlüklü canlı görüntüleme, önizleme ve oynatma
Kullanıcı dostu arayüz
Özel çoklu kamera görüntüleme ve oynatma
Hareketle etkinleştirilen kamera kaydı
Pan-tilt-zoom kontrolü
Akıllı arama ve hareket uyarıları
Esnek ve genişletilebilir dahili depolama
Güvenli Emotekno IP Kamera NVR bağlantıları
Kapsamlı video analizi
Ultra 265/H.265/H.264 video biçimleri

Dinamik İzleme NVR ile Üstün Performans

IP ağ video kayıt cihazlarımız, işlemleri özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlamanıza izin veren güçlü ağ ve özel seçenekler sunar. Bununla birlikte bağımsız Emotekno IP Kamera NVR’larımız ile , sizin için basit tak ve çalıştır kurulumu sağlıyoruz. Ayrıca IP kameralarımızla sorunsuz bir şekilde entegre ediyoruz. Gözetim verilerini depolamaktan, internet özellikli cihazlardaki tüm kameraların kolayca görüntülenmesini sağlamaya kadar birçok özelliği ekledik.  Üstelik hareket olaylarını anında yakalayabiliyoruz.

Ücretsiz Uzaktan Mobil İzleme

Ücretsiz uzaktan izleme mobil uygulaması ve PC yazılımı ile sisteminizin keyfini çıkarın. Güvenlik kameralarınızı kişisel olarak gerçek zamanlı olarak veya kaydedilmiş görüntüler aracılığıyla izlerken aylık sıfır ücret ödeyin. Aynı zamanda Emotekno IP kamera kayıt cihazlarımız, her zaman güvenebileceğiniz üstün performans ve dinamik izleme sunar. Dahili gözetim programının çok yönlülüğü, Emotekno NVR serimizi özel gözetim uygulamaları için mükemmel bir seçim haline getirir.

Güncel Yazılımlar ve İp Kayıt Cihazları

Tam özellikli kullanım ve sorunsuz işlevsellik için her zaman yeni Emotekno NVR cihazlarını geliştiriyoruz. Yeni serimizle birlikte Emotekno kameraları kullanın. Aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla video depolama seçeneği ekledik. Ücretsiz uzaktan görüntüleme çözümlerimizle 4K videoyu uzun zaman kolayca kaydedebiliyoruz. Böylece aylık ücret ödemeden günde 24 saat gözetimin keyfini çıkarabilirsiniz.

NVR İp Kamera Kayıt Cihazları Daha fazla bilgi edin

Diğer hizmetlerimizi inceleyin: Emotekno Servis Hizmetleri
Source: Axis Video Recorder