Otomatik Kapı Açma Sistemleri

Otomatik Kapı Açma

Emotekno Seperator

Çok çeşitli erişim kontrol sistemleri donanımları kullanıyoruz. Böylelikle evinizin, işyerinizin, bahçenizin veya daha çok müşterinin giriş yaptığı noktaların kapılarını otomatik açıyoruz. Ayrıca temassız kapı açma sistemlerimizle hijyeni sağlıyoruz. Bu sayede bulaşıcı hastalıklara karşı sağlığınızı koruyoruz.

Otomatik Kapı Açma Donanımları

Emotekno Seperator

Otomatik kapıları açmak için birçok bileşeni sizin için kapılara uyguluyoruz. Üstelik yüz tanıma ile kapı açma Sistemlerimiz, parmak izi ile kapı açma sistemleri gibi biyometrik sistemlerle güvenliği en yüksek seviyelere taşıyoruz. Ayrıca kartlı ve şifre ile kapı açma sistemleri ile kişiye özel şifreler ve özel kartlarla kurum ve kuruluşların kapı çözümlerini sağlıyoruz. Bununla birlikte geçiş kontrol yazılımı ile modern sağlam kilitler ile de otel kapı kilit sistemleri gibi kritik işyerlerini başarıyla güvenlik altına alıyoruz. Otomatik kapı açma sistemleri ile giriş seçeneklerini siz belirleyin.

Temassız Kapı Açma Sistemleri

Emotekno Seperator

COVİD 19 gibi salgın hastalıklarla karşılaştığımız bu dönemlerde, temizliğin ne kadar önemli olduğunu tekrar anladık. Kişisel temizliğimize dikkat ederken temas ettiğimiz yerlerden elimize bulaşabilecek çeşitli bakterilere karşı da yerinde önlem alıyoruz. Özellikle işyerlerinizde, AVM’lerde kamu kullanımına açık alanlarda bulunan tuvalet lavabo gibi yüksek hastalık riski taşıyan yerlere dikkat ediyoruz. Buralarda otomatik temassız kapı açma sistemlerimiz ile sizi bakterilere karşı ileri seviyede koruyoruz. Üstelik kapıları elinizle açmanıza gereke kalmadan, temassız açma okuyucuları ile sizi fark ediyoruz. Böylece otomatik hidrolik motorlar aracılığıyla kapılarınızı açıyoruz. Bununla birlikte dokunmaya gerek kalmadan sizin yerinize tekrar kapatıyoruz.

yuz-tanima-ile-kapi-acma-sistemleri

Yüz Tanıma İle Kapı Açma Sistemleri

Parmak İzi İle Kapı Açma Sistemleri

Parmak İzi İle Kapı Açma Sistemleri

Kartlı & Şifre İle Kapı Açma Sistemleri

Kartlı ve Şifre İle Kapı Açma Sistemleri

Geçiş Kontrol Yazılımı

Geçiş Kontrol Yazılımı

Kilitler

Kilitler

Otel Kapı Kilit Sistemleri

Otel Kapı Kilit Sistemleri

Daha fazla bilgi edin

Emotekno Seperator
Diğer hizmetlerimizi inceleyin: Emotekno Servis Hizmetleri
Source: Swinging Door Openers