Otopark Bariyer Sistemleri

İletişim
Nedir

Güvenli otopark çözümleri

Avantajlı – Verimli – Faydalı

Emotekno Seperator

Güvenli otopark alanları için seçilen sistemler hem araç sahibine hem de otopark işletmecisine/sahibine fayda sağlamalıdır. Verimli sistemlerin devreye alınması, otopark operatörünün, istenmeyen ziyaretçileri caydırırken, yetkili araç giriş ve çıkışlarını düzenlemesine olanak tanır. Bu da sürücü için daha fazla gönül rahatlığı sağlayacak, araçlarını güvenli bir ortamda terk ettiklerini ve hasarsız olarak geri döneceklerini hissetmelerini sağlayacaktır.

Otopark alanı artık birinci sınıf bir meta haline geldiğinden, kuruluşların varlıklarını korumak için adımlar atması gerekiyor. Emotekno’ nun uygun maliyetli park kontrolleri, gelir sistemleriyle entegre edilebilir ve ziyaretçinin durumunu doğrulamak için erişim kontrol sistemleriyle birlikte kullanılabilir.

Emotekno bariyerleri, direkler, engelleyici ve kapılar, çok çeşitli erişim kontrol yöntemlerimizle birlikte özel gereksinimlerinizi karşılamak için özel bir çözüm oluşturur.

  • Müşteri Dostu Bariyer Sistemleri
  • Entegre Yaya Erişim Kontrolü
  • Uygun maliyetli park kontrolü
Çözümlerimiz

Yüksek Güvenlikli Araç Kontrol Noktaları

Emotekno Seperator

Güvenli bir siteyi sürdürmek için, yetkisiz araçların siteye girmesinin veya araç kaynaklı saldırı girişiminin etki ve sonuçlarının dikkate alınması zorunludur.

Dahili bir eylem planı formüle ederek ve hem fiziksel sistemleri hem de verimli prosedürleri uygulamaya koymak için proaktif adımlar atarak, riskler en aza indirilebilir ve siteniz potansiyel tehditlerle etkin bir şekilde mücadele edebilecek bir konumda olacaktır. Uygun araç ve personel tanımlama sistemleri, ilk etapta bir aracın ve yolcularının kimliğini doğrulayacaktır. Bu sistemler mümkün olduğu kadar verimli olmalı, kimlik bilgilerini hızlı bir şekilde işlemeli ve yetkili araçların sahaya hızlı erişimine izin verirken, fiziksel engellerin sağlam ve güvenilir olması ve yetkisiz araçlara hemen erişimin engellenmesi gerekir.

Etkili ve verimli süreçlerin ve sistemlerin dahil edilmesi, saldırılara karşı caydırıcı olacak ve saha personeline daha fazla gönül rahatlığı sağlayacaktır. Otomatik sistemler ayrıca insanlı korumalara daha az güvenilmesini sağlar. Yetkisiz erişim elde etmek için bir girişimde bulunulursa, mevcut sistemler, belirlenen saldırılarla ilişkili etkilere dayanabilmelidir.

Hakkımızda Background

Otopark Bariyerleri

Hakkımızda Background

Plaka Tanıma Sistemi PTS ANPR

Hakkımızda Background

OGS HGS Otopark Araç Tanıma Sistemi

Hakkımızda Background

Otopark Ücretlendirme Sistemleri

Hakkımızda Background

Akordiyon Bariyerler

Hakkımızda Background

Yana Kayar Kapı Motoru

Hakkımızda Background

Biletli Otopark Bariyerleri

Hakkımızda Background

Araç Altı Arama Aynası

Hakkımızda Background

Mantar Bariyer Sistemleri

Hakkımızda Background

Road Blocker Bariyer Sistemleri

Hakkımızda Background

Çıkışta Ödemeli Ücretli Otopark Sistemi

Daha fazla bilgi edin

Emotekno Seperator