Güvenli otopark alanları için seçilen sistemler hem araç sahibine hem de otopark işletmecisine fayda sağlamalıdır. Ayrıca verimli otopark sistemleri devreye alınması, otopark operatörünün, istenmeyen ziyaretçileri caydırabilirsiniz. Bununla birlikte yetkili araç giriş ve çıkışlarını düzenlemenize olanak tanıyoruz. Böylece sürücü için daha fazla güven ve rahatlık sağlarsınız. Üstelik araçlarını güvenli bir ortamda terk ettiklerini ve hasarsız olarak geri döneceklerini hissetmelerini sağlayın.

Güvenli Otopark Çözümleri

Otopark alanı artık birinci sınıf bir meta haline geldiğinden, kuruluşların varlıklarını korumak için adımlar atması gerekiyor. Bununla birlikte uygun maliyetli park kontrolleri, gelir sistemleriyle entegre edilebiliriz. Üstelik ziyaretçinin durumunu doğrulamak için erişim kontrol sistemleriyle birlikte kullanabilirsiniz.

Giriş Çıkışı Kontrol Altına Alın

Emotekno olarak bariyerler, direkler, engelleyici ve kapılar gibi çok çeşitli erişim kontrol yöntemlerimizle hizmetinizdeyiz. Ayrıca birlikte özel gereksinimlerinizi karşılamak için de çözüm oluşturabiliriz.

  • Müşteri Dostu Bariyer Sistemleri
  • Entegre Yaya Erişim Kontrolü
  • Uygun maliyetli park kontrolü

Yüksek Güvenlikli Otopark Araç Kontrol Noktaları

Güvenli bir siteyi sürdürmek için, yetkisiz araçların siteye girmesini kontrol altına almalısınız.  Ayrıca araç kaynaklı saldırı girişiminin etki ve sonuçlarının dikkate almak zorundasınız. Bu nedenle dahili bir eylem planı formüle ederek ve hem fiziksel sistemleri hem de verimli prosedürleri uygulamaya koyun. Bununla birlikte proaktif adımlar atarak, riskleri en aza indirin. Böylece sitenizi potansiyel tehditlerle etkin bir şekilde mücadele edebilecek bir konuma taşıyın.

Araç Giriş Kimlik Doğrulama

Uygun araç ve personel tanımlama sistemleri, ilk etapta bir aracın ve yolcularının kimliğini doğrulayacaktır. Özellikle bu sistemleri mümkün olduğu kadar verimli olmaları için kullanıyoruz. Bununla birlikte kimlik bilgilerini hızlı bir şekilde işliyoruz. Aynı zamanda yetkili araçların sahaya hızlı erişimine izin verirken, fiziksel engellerin sağlam ve güvenilir olmasını sağlıyoruz. Üstelik istediğimizde yetkisiz araçların erişimini hemen engelliyoruz.

Saldırıları ve İzinsiz Araç Girişlerini Engeller

Etkili ve verimli süreçleri sistemimize dahil ediyoruz. Bu sayede saldırılara karşı caydırıcı oluyoruz. Aynı zamanda saha personeline daha fazla gönül rahatlığı sağlıyoruz. Otomatik sistemlerle ayrıca insanlı korumalara daha az ihtiyaç duyulmasını sağlıyoruz. Ayrıca yetkisiz erişim elde etmek için bir girişimde bulunulursa bunu engelliyoruz. Böylece mevcut sistemlerin, saldırılara ve etkilere dayanabilmesini sağlıyoruz.

Otopark Bariyerleri

Plaka Tanıma Sistemi PTS ANPR

OGS HGS Otopark Araç Tanıma Sistemi

Otopark Ücretlendirme Sistemleri

Akordiyon Bariyerler

Yana Kayar Kapı Motoru

Biletli Otopark Bariyerleri

Araç Altı Arama Aynası

Mantar Bariyer Sistemleri

Road Blocker Bariyer Sistemleri

Çıkışta Ödemeli Ücretli Otopark Sistemi

Otopark Sistemleri Daha fazla bilgi edin