Emotekno strateji bölümünde hakkımızda daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Hakkımızda

Emotekno Stratejimiz

Yenilik – Mükemmellik – Çalışanların Gücü

Emotekno Seperator

Emotekno stratejimiz, ileri düzey Ağ sistemleri ve gelişmiş veri teknolojileri ile çalışan lider, odaklanmış bir bilişim şirketi olmaktır.

  • Stratejik Önceliklerimiz.

  • Çalışanlarımızın gücünü ortaya çıkarmak.

  • Çığır açan yenilikler ortaya koymak.

  • Operasyonel Mükemmelliği Sağlamak.

  • Büyük veri ve dijital dönüşümle ilerlemek.

  • Toplumla güven inşa etmek.

Çözümlerimiz

Stratejik Önceliklerimiz

Emotekno Seperator

Stratejik önceliklerimiz i belirledik. Stratejimizi uygularken geleceğimizi şekillendirmemize; firmamız ve toplum için değer yaratmaya devam etmemize yardımcı olan beş ilkemiz mevcuttur. Bunlar; Çalışanlarımızın gücünü ortaya çıkarmak, Çığır açan yenilikler ortaya koymak, Operasyonel Mükemmelliği Sağlamak, Büyük veri ve dijital dönüşümle ilerlemek, Toplumla güven inşa etmek.

Çalışanlarımızın gücünü ortaya çıkarmak
Emotekno Seperator

Çalışanlarımızın yeteneklerini ve enerjilerini tam olarak uygulayabilmelerini sağlamak. İlham alan, meraklı, kendini geliştiren ve sürekli daha iyisini yapmaya çalışan topluluğumuzla beraber bir çalışma ortamı yaratıyoruz.

Çığır açan yenilikler ortaya koymak
Emotekno Seperator

Yenilikçi network arayışımızda, sorunlara çare bulmak, sürekli tekrarlanan ağ problemlerinin sebebini bulmak ve bağlantı kalitesini arttırmak amacıyla kalıplaşmış network yöntemlerine meydan okuyoruz.

Operasyonel Mükemmelliği Sağlamak
Emotekno Seperator

Operasyonel mükemmelliği sağlamak için inovasyona ayırdığımız yatırımımızı yükseltiyoruz. Çalışmalarımızı gözden geçiriyoruz. Daha faal ekiplerimizle şirketimizin üretkenliğini artırıyoruz.

Büyük veri ve dijital dönüşümle ilerlemek
Emotekno Seperator

Büyük veri ve dijital dönüşümle ilerlemek için Emotekno’ da dijital bir dönüşüm başlatıyoruz. Dijital teknolojileri, ileri mantıksal analizleri ve yapay zekayı benimsiyoruz. Ayrıca sürekli yenilikçiliği ve üretkenliği hedefliyoruz.

Toplumla güven inşa etmek
Emotekno Seperator

Toplumla güven inşa etmek üzere Emotekno olarak dürüstlükle yüksek değer üretmeye çalışıyoruz. Çabamızla, toplumla birlikte güven inşa ediyoruz. Müşterilerimizin ağ sorun çözümlerini erişimini kolaylaştırmak için yeni yollar oluşturuyoruz.

Daha fazla bilgi edin

Emotekno Seperator
Diğer hizmetlerimizi inceleyin: Emotekno Servis Hizmetleri
Source: Cambridge Strateji