Ziyaretçi Takip Sistemleri

İletişim
Nedir

Ziyaretçi Yönetim Sistemleri

Emotekno Seperator

Ziyaretçi yönetim sistemleri, sitenizi ziyaret ederken tüm site kullanıcılarının, misafirlerin ve katılımcıların sorunsuz bir deneyim yaşamasını sağlarken kurumsal güvenliği artırmanın verimli, düşük maliyetli ve gelişmiş bir yoludur.

Emotekno bina yönetimi çözümleri, anında ziyaretçi kaydı için dokunmatik ekran arayüzlerinden araç takibine, otomatik fotoğraflı rozet baskısına ve gerçek zamanlı yangın günlüklerine kadar çok çeşitli özellikler ve araçlar içerir.

Ziyaretçi Yönetim Sistemlerimiz Hakkında

Emotekno Seperator

Emotekno, yeni geliştirilen ziyaretçi yönetim sistemiyle, işletmenize girerken ve işinizden ayrılırken ziyaretçi akışını kontrol etmenize yardımcı olmak için size daha güvenli bir yol sunabilir. Meşgul kuruluşlar, resepsiyon personeline, güvenlik personeline ve manuel oturum açma süreçlerine olan güvenin azalmasından yararlanır. Bakımlarına atanan bir ziyaretçi varışlarını onayladığında anında bildirim alabilirler.

Ziyaretçi Yönetim Sistemleri

Avantajlı – Verimli – Faydalı

Emotekno Seperator

Ziyaretçi yönetim sistemlerimiz, hızlı oturum açma, etkinlik kayıtları ve fotoğraflı yaka kartı yazdırmayı destekleyen verimli, her zaman açık resepsiyon aracıdır, böylece işletmenize veya kuruluşunuza gelen her katılımcı olumlu bir varış deneyimi yaşatır.

 • Erişilebilir dokunmatik ekran arayüzleri
 • Şartlar ve koşullar kabul istemleri
 • Personele ziyaretçilerinin geldiğinin bildirilmesi
 • Otomatik yangın günlüğü güncellemeleri

Bir ziyaretçi yönetimi çözümü, yalnızca yaya trafiğinin yoğun olduğu tesisler için mükemmel bir çözüm değil, aynı zamanda kişileri yerinde izlemenin ve kaydetmenin ve tahliye durumunda sağlık ve güvenlik standartlarını korumanın eşit derecede önemli olduğu yerlerde de mükemmel bir çözümdür.

Çözümlerimiz

Ziyaretçi Yönetim Sistemleri Kurulumu

Emotekno Seperator

Doğru donanım, yazılım, entegrasyonlar ve hizmetler tamamen tesis ve site düzeninize bağlı olacaktır – Clearway, temel ihtiyaçlarınızı ve ziyaretçi trafiğinizi karşılamak için oluşturulan ısmarlama çözümlerle uçtan uca bir sistem tasarımı ve devreye alma hizmeti sunar.

Bir kamu hizmetleri binası için hızlı, güvenilir bir check-in çözümüne, konferanslar ve toplantılar için bir katılım kayıt aracına veya kısıtlı erişimli mülkler için yüksek güvenlikli bir izin sistemine ihtiyacınız olsun, danışmanlarımız yardıma hazırdır.

Zorunluluk içermeyen değerlendirmemiz, ziyaretçi yönetimi süreçlerinizdeki darboğazları veya sıkışık alanları belirleyecek ve tamamlanmış kurulumunuzun bina giriş sisteminizi düzene sokmak için kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır.

Ziyaretçi Yönetim Sistemleri Özellikleri

Emotekno Seperator

İster karmaşık bir sitede ziyaretçi onaylarını yönetmeye ve kontrol etmeye, ister birkaç depo için tek bir erişim yetkilendirme portalına ihtiyaç duymaya, isterse şirket ziyaretçi verilerini depolamaya, izlemeye ve değerlendirmeye ihtiyaç duyun, ziyaretçi yönetim sistemleri için çok sayıda uygulama vardır.

Mevcut özellikler şunları içerir:

 • Ziyaretçi giriş ve çıkışlarının kayıtlı günlükleri.
 • Ziyaretin niteliğine göre uyarlanmış soru istemleriyle özelleştirilebilir oturum açma seçenekleri.
 • Bir misafirin geldiğini onaylamak için personel bildirimleri.
 • Ziyaretçi kimliği ve onay taraması.
 • Ziyaretçi hacimlerine ilişkin öngörülerle birlikte raporlama ve analitik.
 • Beklenen konukları, varış saatlerini ve ziyaret nedenlerini takip etmek için ön kayıtlar.
 • Tesis hüküm ve koşulları gibi dijital belge kabulü.
 • Erişim izinleri dahil otomatik kimlik kartı yazdırma.

Emotekno, kurulumunuzla en alakalı özellikleri önerebilir ve site yönetim sistemlerinizi en iyi durumda tutmak için düzenli bakım paketlerinin yanı sıra 7/24 acil durum çağrıları sağlayabilir.

Verimli Ziyaretçi Yönetiminin Faydaları

Emotekno Seperator

Ziyaretçi yönetim sistemleri, toplantı odalarının rezervasyonundan sıcak masaların tahsisine, yayaların kaydedilmesine ve teslimat gönderilerinin doğrulanmasına kadar çok sayıda görevi yerine getirmek için akıllı bina çözümleriyle entegre olabilir.

Mevcut avantajlardan en ilgi çekici olanları şunlardır:

 • Artan üretkenlik: ziyaretçi yönetimine güvenen ekipler, teslim edilen paketleri aramada, ziyaretçileri beklemede veya uygun toplantı alanlarını bulmada kesinti veya rahatsızlık yaşamazlar. Sistem bina altyapısını yönetir, böylece kilit personel konsollarına erişebilir ve anında bilgi bulabilir.
 • İyileştirilmiş veri analitiği: Mülkünüzün nasıl çalıştığını, verimsizliklerin olduğu yerleri ve güvenlik protokollerinizi nerede iyileştirmeniz gerektiğini anlamak, eylem gerektiren kesin alanları vurgulayan analitikler aracılığıyla kolaylaştırılır.
 • Daha iyi zaman yönetimi: meşgul yöneticiler, tek bir dokunuşla ofiste kimlerin bulunduğunu, ilgili kıdem veya izin seviyesindeki hangi iş arkadaşlarının müsait olduğunu doğrulayabilir ve entegre bir bina yönetim konsolu aracılığıyla onay taleplerine yanıt verebilir.
 • Trafik kontrolleri: Birçok işyeri, hastalık risklerini azaltmak ve sağlık ve güvenlik kontrollerini iyileştirmek için kapasite sınırları, ayrı çalışma veya uzaktan ve yerinde çalışmanın bir karışımını getirdi. Ziyaretçi yönetimi, güvenli, korumalı bir iş yeri yaratır ve misafirlere veya personele, uygun şekilde ve aşırı kalabalık olmadan iş istasyonları tahsis edilmesini sağlar.

Belirli işyeri zorluklarınız veya kesin olarak tanımlanmış giriş yönetimi kontrolleriniz varsa, teknolojik olarak gelişmiş bir ziyaretçi yönetim sistemi ile bunları nasıl ele alabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için lütfen Emotekno ile iletişime geçin.

İlgili Bina Kontrol Hizmetleri

Emotekno Seperator

Bina yönetimi, güvenlik ve bakım hizmetlerinin lider sağlayıcısı olarak Emotekno, tüm saha kontrol gereksinimlerinizi karşılamak için ısmarlama bir çözüm ağı yapılandırabilir.

Birçok müşteri, aşağıdakileri içeren ilgili hizmetlerle birlikte tesis kontrol protokollerine yönelik daha kapsamlı bir yükseltmenin parçası olarak bir ziyaretçi yönetimi çözümü kurar:

 • ANPR Sistemleri Kurulumu : otomatik plaka tanıma, onaylanmış bir veri tabanındaki araçlara girişe izin vererek, ziyaretçi kimlik bilgilerini doğrulayarak ve sitenizdeki trafik hareketlerini kontrol ederek ziyaretçi yönetiminin verimliliğini daha da artırır.

 • Ticari elektrikli kapı Kurulumu : havaalanları, laboratuvar ortamları ve yüksek güvenlik seviyelerine sahip ticari işletmeler gibi yüksek riskli sitelerde alarmlı ve elektrikli çevre çitleri gereklidir. Entegre çit, izinsiz giriş denendiğinde alarm verir ve yetkisiz girişi etkin bir şekilde engeller.

 • IP CCTV Kameralar : IP gözetim ağları, yüz tanıma ve kızılötesi teknolojisi gibi ek özelliklerle, şüpheli etkinlik durumunda güvenlik personelinin hızlı bir şekilde konuşlandırılmasını sağlamak için duyarlı özelliklere sahip yüksek çözünürlüklü videolar, sesler ve görüntüler yakalar.

Bu hizmetleri veya kapsamlı kataloğumuzdaki diğer seçenekleri görüşmek isterseniz, lütfen istediğiniz zaman Emotekno ile iletişime geçin – deneyimli danışmanlarımız bir saha ziyareti, risk değerlendirmesi veya bağlayıcı olmayan bir danışma ayarlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Hakkımızda Background

Asansör Kat Yetkilendirme Sistemleri

Hakkımızda Background

Yemekhane Takip Sistemi

Hakkımızda Background

Üye Takip Sistemi

Hakkımızda Background

Tuvalet Takip Sistemi

Hakkımızda Background

Öğrenci Takip Sistemi

Hakkımızda Background

Minibüs Takip Sistemi

Source: Cambridge Supporthttps://dictionary.cambridge.org/dictionary/english/support

Detaylı Bilgi: İletişim