Turnike Sistemleri

İletişim
Nedir

Ticari Güvenlik Kapıları ve Turnikeler

Girişinizi Güvenli, Verimli, Şık Hale Getiriyoruz

Emotekno Seperator

Ticari güvenlik kapıları ve turnikeler – herhangi bir erişim kontrol stratejisinin hayati bir bileşeni olup, işletmelerin ve kuruluşların giriş yönetim sistemlerine sağlam bir bariyer entegre etmelerini sağlar. İster personel ister araç erişim kontrolü için olsun, Emotekno risk değerlendirmenize, tehdit seviyelerinize ve site düzeninize özel güvenlik kapıları ve turnikeleri ihtiyaçlarınıza uygun geniş bir tasarım yelpazesinde özel olarak inşa eder.

 • Harika Yönlerini Öğren
Çözümlerimiz

Güvenlik Kapılarımız ve Turnikelerimiz Hakkında

Emotekno Seperator

Kapı sistemlerinin ve güvenlik turnikelerinin, kimlik bilgilerini doğrulamadan kimsenin mülke veya güvenli alana girememesi için optimum tasarım, malzeme ve otomatik işlevsellik ile oluşturulmasını sağlamak için yöneticiler ve mülk sahipleri ile birlikte çalışıyoruz.

Güvenlik kapıları, ana girişlere veya şantiyelere, yükleme yerlerine veya otoparklara daha geniş erişim alanlarına, giriş noktalarında ve yüksek güvenlikli bölgelere giden güzergahlarda turnikeler kurulabilir.

Güvenlik Kapısı ve Turnike Kurulumu

Emotekno Seperator

Rakip güvenlik kapılarımız ve turnikelerimiz arasında, aşağıdaki modeller mevcut işlevlerin bir anlık görüntüsünü sağlar.

Konsol Sürgülü Kapılar, spesifikasyonlarınıza göre özel olarak üretilmiştir ve yoğun kullanım alanları için tasarlanmış mümkün olan en yüksek güvenlik standartlarına sahiptir. Dolgular, sağlam yüzeylerden çit kazıklarına kadar değişir ve altı ila on iki metre genişliğindeki açıklıklara takılabilir.

Pro Serimizde, kapılara kesintisiz, güvenilir etkinlik ve programlanabilir hızlarla güç sağlayan üç fazlı bir invertör motor veya dişli kutusu sürücüsü bulunur.

Elektrikli kapılarınız, açma ve kapama hızlarını ayarlamanıza, testler yapmanıza veya kapılarınızı istediğiniz gibi yapılandırmanıza olanak tanıyan uzaktan kumanda uygulamanız tarafından kontrol edilir.

D6000 döner kapılar, içi boş kutulardan yapılmış ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış, sağlam ve sağlam bir yapıya sahip ticari veya endüstriyel tesisler için sıklıkla kullanılan bir alternatiftir.

Ağır hizmet menteşeleri, sürgülü cıvatalar ve gömme kilitler gibi kilitleme mekanizmalarıyla uzun ömürlüdür ve darbelere dayanıklıdır.

Güvenlik kapıları, kapıların boyutuna ve yerleşimine bağlı olarak yeraltı bağlantıları veya yer üstü operatörü ile kurulabilir.

Güvenlik Kapıları ve Turnikelerin Özellikleri

Emotekno Seperator

Otomatik giriş kapıları ve güvenlik turnikeleri, geniş bir uygulama, tasarım, konfigürasyon ve operasyon kontrol kapsamına sahiptir.

Clearway güvenlik kapılarına dahil edilen özelliklerden bazıları şunlardır:

 • Endüstriyel güç bariyerleri
 • Ağır hizmet tipi, az bakım gerektiren menteşeler
 • Ters veya PLC kontrol panoları
 • Kategori üç güvenlik kenarı
 • Çeşitli cihazlar ve ağlarla bağlantı.

Hangi güvenlik kapılarının veya direklerin en uygun olduğundan emin değilseniz, sizi seçenekler arasında yönlendirebilir ve bağımsız tavsiyelerde bulunabiliriz.

Otomatik kapılar, döner kapılar, konsollu veya sürgülü kapılar, hızlı kapılar ve teleskopik veya ikiye katlanır kapı sistemleri olarak mevcuttur.

Güvenlik turnikeleri otomatikleştirilmiş işlevsellik ile tasarlanabilir ve tüm modeller kapsamlı risk değerlendirme sertifikası ve sürekli bakım seçenekleri ile birlikte gelir.

Kapı ve Turnike Takmanın Faydaları

Emotekno Seperator

Bu kadar çok güvenlik seçeneği mevcutken, hangi kurulumların gereksinimlerinize en uygun olduğuna karar vermek zor olabilir.

Aşağıda, aynı anda bir ziyaretçiye erişimi sınırlamak, erişimi kontrol etmek ve uygun olduğunda girişi reddetmek için mekanik güvenlik kapıları işlevi gören turnike kurmanın bazı avantajlarını açıklıyoruz.

 • Erişim kontrolü: Güvenlik turnikeniz tamamen programlanabilir, böylece kimin ve ne zaman girmeye yetkili olduğuna siz karar verebilirsiniz. İşletme sahipleri, mülkün diğer bölümlerine girişler ve erişim yolları üzerinde tam kontrole sahiptir. Örneğin turnikeler belirli katlara veya hassas alanlara takılabilir, böylece yalnızca onaylı personel geçebilir.
 • Yaya takibi: Bir güvenlik fob veya anahtar kartı bariyeri veya turnikeyi etkinleştirir ve kimin hangi bölgelere girdiğini ve ne zaman ayrıldığını otomatik olarak kaydeder. Yöneticiler bu verileri daha geniş erişim kontrollerini bilgilendirmek veya sağlık ve güvenlik amaçları için kullanabilir.
 • Hırsızlığa karşı caydırıcı: bir dizi güvenlik kapısı veya turnike görünür bir önleyicidir ve genellikle hırsızlık veya kurcalama riskini azaltır. Doğrulanmamış ziyaretçiler geçemez ve doğru kimlik bilgilerine sahip olanların hareketleri günlüğe kaydedilir.

Ziyaretçi turnikeleri, yaya trafiğinin akışını düzenlemeye ve erişim sayılarını sınırlayarak aşırı kalabalıktan kaçınmaya yardımcı olabilir. Geçit, her bir güvenlik geçişini veya kimliğini kontrol edebileceğinden ve ayarlarınıza göre erişime izin verebileceğinden manuel müdahale gerekmez.

İlgili Çevre Koruma Hizmetleri

Emotekno Seperator

Birçok site yöneticisi, mülk çevrelerinin her yönünün yetkisiz veya yasa dışı erişimden korunmasını sağlamak için diğer özelliklerin yanı sıra güvenlik kapıları ve turnikeler kurar.

Genellikle bir dizi güvenlik kapısı veya turnike ile aynı anda talep edilen örnek hizmetler şunları içerir:

 • Bariyerler ve Bariyerler : manuel veya otomatik güvenlik bariyerleri ve bariyerleri, şantiyeler için plaka tanıma ve ağır hizmet bariyerleri gibi seçeneklerle sitenize hangi araçların girdiğini kontrol etmenin etkili bir yoludur.
 • Uzak CCTV: kablosuz CCTV, sürekli güvenlik sağlamak için IP megapiksel kameralar gibi sayısız gelişmiş özellikle yapılandırılabilir ve güvenilir, tutarlı koruma için ticari sınıf pillerle çalışır.
 • Elektrikli Çitler : Alarmlı ve elektrikli çitler, sağlam bir çevre kontrolüdür ve CCTV gözetimi ve diğer güvenlik ağlarına bağlanabilir.

Mülkünüz veya işiniz için doğru çevre korumaları hakkında görüşmek isterseniz, bu hizmetlerden herhangi biri hakkında daha fazla bilgi için Clearway ekibiyle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Herhangi bir erişim kontrol sistemi ile kolayca birleştirin

Sadece turnike kapıları sunmuyoruz, tam geçiş kontrol çözümleri sunuyoruz

Emotekno Seperator

Özel Ürünler

Emotekno Seperator

Emotekno, yüksek kaliteli giriş kontrol ve güvenlik sistemlerine ihtiyaç duyan müşteriler için otomatik turnikeler, erişim kontrolü ve giriş sistemleri tedarik eder ve bakımını yapar.

Hakkımızda Background

Bel Turnikeleri

Detaylı Bilgi
Hakkımızda Background

Boy Turnikeleri

Detaylı Bilgi
Hakkımızda Background

VIP Turnikeler

Detaylı Bilgi
Hakkımızda Background

Hızlı Geçiş Turnikeleri

Detaylı Bilgi
Hakkımızda Background

Hijyen Turnikeleri

Detaylı Bilgi

Source: Cambridge Supporthttps://dictionary.cambridge.org/dictionary/english/support

Detaylı Bilgi: İletişim